Strona imprezy
Wyniki

Marcin Dulnik: Pierwsza edycja Runmageddonu, ekstremalnego biegu z przeszkodami została bardzo dobrze oceniona przez uczestników. 94% respondentów, którzy wzięli udział w ankiecie satysfakcji poleciłoby udział w tym wyjątkowym wydarzeniu swoim znajomym. Cenne uwagi i komentarze zebrane podczas badania zostaną wykorzystane przy organizacji organizatorów przy lipcowym wydarzeniu Runmageddon Rekrut oraz listopadowym RunmageddonieHardcore.

W ankiecie wzięło udział ponad 30% osób, które 13 kwietnia zmierzyły się z Runmageddonem na warszawskim Torze Służewiec. Respondentom najbardziej podobała się bardzo solidnie przygotowana trasa, skomplikowane przeszkody, współpraca między zawodnikami podczas ich pokonywania oraz lokalizacja imprezy. Poza tym uczestnicy Runmageddonu zwracali uwagę na znakomite piwo Ursa Maior na mecie oraz niezwykłą atmosferę, która towarzyszyła sportowym zmaganiom zawodników.

Już wiadomo, że warszawski Tor Służewiec będzie w tym roku areną jeszcze 2 starć z Runmageddonem. W weekend 19-20 lipca w tym miejscu odbędzie się Runmageddon Rekrut, który będzie krótszym wydaniem pierwszej edycji biegu. Do pokonania będzie 6km trasa, na której znajdzie się 25 przeszkód. Natomiast na 30 listopada organizatorzy szykują prawdziwe piekło, czyli RunmageddonHardcore! Morderczy bieg na dystansie 20km, podczas którego do pokonania będzie aż 50 przeszkód! Warto pospieszyć się z zapisami, ponieważ cena pakietu startowego rośnie z każdym miesiącem. Szczegóły na stronie www.runmageddon.pl

O biegu Runmageddon (www.runmageddon.pl)

Runmageddon to kolejna impreza działającego od 2005 roku Stowarzyszenia OTK Rzeźnik znanego z organizacji m.in. Biegu Rzeźnika - górskiego ultramaratonu na dystansie 80km oraz Maratonu Bieszczadzkiego. Runmageddonzwiastuje koniec ery nudnych biegów ulicznych oferując jego uczestnikom ekstremalne wrażenia. To wydarzenie nastawione na dobrą zabawę, do której pretekstem jest wysiłek fizyczny i rywalizacja o miano najtwardszego zawodnika. Uczestnik prąc naprzód niejednokrotnie będzie musiał wspinać się, czołgać, brnąć w błocie, skakać, a także zmierzyć się z wodą oraz ogniem.
 
{moscomment}