Regulamin
Strona zawodów
Zgłoszenia
Dział - Biegi Ekstremalne / Biegi Górskie

SCHEMATY TRAS!!! 

 

Już w najbliższą sobotę odbędzie się impreza biegowa w malowniczym i ciekawym otoczeniu wspaniałej rzeki Świder w podwarszawskim Otwocku. „Świder Trail” to impreza, w której zawodnicy mogli wybrać trasę na bardzo różnych dystansach – od trasy o długości zaledwie pół kilometra aż po dystans maratoński. Dla tych, którzy zdecydowali się wystartować w tegorocznej edycji przypominamy schematy poszczególnych tras. Obsługę fotograficzną zapewnia portal Maraończyk.pl. Rodziny i znajomych zapraszamy do kibicowania. Do zobaczenia w sobotę!

 

ŚWIDER TRAIL 0,5 KM - SZKIC POGLĄDOWY WRAZ Z ODLEGŁOŚCIAMI

Trasa biegnie z bazy i po 250 metrach zawraca aby osiągnąć metę w bazie.

 

ŚWIDER TRAIL 1,5 KM - SZKIC POGLĄDOWY WRAZ Z ODLEGŁOŚCIAMI

 Trasa biegnie z bazy, po pół kilometra nad brzegiem rzeki skręca w lewo i po 250 metrach zawraca aby tą samą trasą osiągnąć metę w bazie.

 

 ŚWIDER TRAIL 5 KM - SZKIC POGLĄDOWY WRAZ Z ODLEGŁOŚCIAMI

Trasa biegnie z bazy, po pół kilometra nad brzegiem rzeki skręca w lewo i po 2 kilometrach - punkt odżywczy, zawraca aby tą samą trasą osiągnąć metę w bazie.

 

ŚWIDER TRAIL 10 KM - SZKIC POGLĄDOWY WRAZ Z ODLEGŁOŚCIAMI

Trasa biegnie z bazy, po pół kilometra nad brzegiem rzeki skręca w prawo, na Starym Moście nawraca - tutaj punkt odżywczy, biegnie w kierunku W, przechodzi pod mostem Zachodnim,
przebiega przez dużą polanę i nawraca na moście Obwodnicy - punkt odżywczy, znowu przechodzi pod mostem Zachodnim, spotyka punkt odżywczy przy nawrocie trasy 5 km, biegnie do "rozdziela" i skręca w kierunku bazy - mety.

 

 ŚWIDER TRAIL 21 KM - SZKIC POGLĄDOWY WRAZ Z ODLEGŁOŚCIAMI
DWIE PĘTLE !!!!!

Trasa biegnie z bazy, po pół kilometra nad brzegiem rzeki skręca w prawo, na Starym Moście nawraca - tutaj punkt odżywczy, biegnie w kierunku W, przechodzi pod mostem Zachodnim, przebiega przez dużą polanę i dobiega do mostu Obwodnicy - tam zmiana strony rzeki i punkt odżywczy, i biegnie jeszcze niecałe 400 m wzdłuż rzeki a następnie nawraca aby za wiaduktem zakręcić do rzeki wzdłuż niej i potem znowu przechodzi pod mostem Zachodnim, spotyka punkt odżywczy przy nawrocie trasy 5 km, biegnie do "rozdziela" i dalej powtarza pętle …. przy drugim "wejściu" ma "Rozdziel" skręcamy tym razem w kierunku bazy na metę !!!! 

 

ŚWIDER TRAIL 42 KM - SZKIC POGLĄDOWY WRAZ Z ODLEGŁOŚCIAMI
CZTERY PĘTLE !!!!!

Trasa biegnie z bazy, po pół kilometra nad brzegiem rzeki skręca w prawo, na Starym Moście nawraca -tutaj punkt odżywczy, biegnie w kierunku W, przechodzi pod mostem Zachodnim,
przebiega przez dużą polanę i dobiega do mostu Obwodnicy - tam zmiana strony rzeki i punkt odżywczy, i biegnie jeszcze niecałe 500 m wzdłuż rzeki a następnie nawraca aby za wiaduktem zakręcić do rzeki wzdłuż niej i potem znowu przechodzi pod mostem Zachodnim, spotyka punkt odżywczy przy nawrocie trasy 5 km, biegnie do "rozdziela" i dalej powtarza pętle …. Powtarza 3 razy…. przy czwartym "wejściu" ma "Rozdziel" skręcamy tym razem definitywnie w kierunku bazy na metę !!!!

{moscomment}