Wyniki
Strona imprezy
Dział - Biegi Ekstremalne / Biegi Górskie

4

Fundacja Run Vegan: W dniach 1-2.08.2020 odbył się w Ochotnicy Dolnej V Festiwal Biegów Górskich Gorce Ultra-Trail 2020. Edycja pomimo covidowych ograniczeń okazała się rekordowa jeśli chodzi o wyniki sportowe. Największego wyczynu dokonał Bartosz Gorczyca, który przebiegł dystans GUT 102 w czasie 9 godz. 50 min i 51 sek. Tym samym zdobył Puchar Gorca czekający od 3 lat na zawodnika, który jako pierwszy przybiegnie na metę w czasie poniżej 10h.

3Również na innych dystansach padły rekordy trasy, natomiast na punktach żywieniowych padły rekordy kulinarne! 4 Koła Gospodyń Wiejskich przygotowały lokalne przysmaki które wyjątkowo przypadły do smaku uczestnikom. Pogoda okazała się wręcz doskonała, zatem 3 dni w Gorcach minęły w radosnej i słonecznej aurze.

Tegoroczny bieg cechowała wysoka frekwencja co nas szczególnie cieszy. A warunki biegowe w Gorcach zaskoczyły wielu uczestników ;) Jak jednak pokazują czasy zwycięzców można w Gorcach szybko biegać. Gratulujemy wszystkim uczestnikom i już myślimy o kolejnych wydarzeniach sportowych...

Wyniki zwycięzców oraz wszystkich uczestników znajdziecie w zakładce wyniki. W poście przygotowaliśmy zestawienie rekordów 2020.

Sportowe emocje generują potężną dawkę adrenaliny, endorfin oraz wspomnień. Filmowa relacja z pierwszego dnia wydarzenia przywołuje obrazy wydarzenia. Zapraszamy na film ...

Jeszcze do końca sierpnia można się zapisać i pobiec w wersji GUT SOLO. Samotność biegacza na trasie gwarantowana, a dodatkowo emocje i widoki bezcenne. Śnieżki w Gorcach czekają, warto tylko zabrać zegarek z trasą :)

5