Biegi Górskie

Wyniki
Strona imprezy
Dział - Biegi Ekstremalne / Biegi Górskie

ultra janosikFot. Magdalena Sedlak / UltraJanosik

Ilona Berezowska: Podczas gdy maratończycy skreślają z kalendarzy kolejne imprezy, biegacze terenowi i ultramaratończycy cieszą się z każdej okazji, by założyć trailowe buty. Na najdłuższym dystansie Ultrajanosika zrobiło to ponad 190 osób. Nocna burza, błoto, które zostawiła i trudy biegania po Tatrach spowodowały, że nie każdy dotarł do mety. Wśród tych, którym się to udało, najszybszy okazał się Słowak Lubos Gelcinsky. I zrobił to z wynikiem 15:39:52. Najszybszy z Polaków, przybiegł na drugim miejscu. Jakub Trąmpczyński potrzebował na ukończenie biegu 15 godzin 49 minut i 16 sekund. Podium z wynikiem 16:05:29 dopełnił Grzegorz Marzec.

Napisz komentarz (5 Komentarzy)

Wyniki
Strona imprezy
Dział - Biegi Ekstremalne / Biegi Górskie

chudy wawrzyniec 2020 1 5

Joanna Grzywaczewska: Rok 2020 przyniósł sporo zmian w świecie biegowym w Polsce i na całym świecie. Wiele biegów zostało odwołanych, te, które są organizowane odbywają się w zmienionych formułach, z dodatkowymi środkami ostrożności wprowadzonymi w związku z pandemią koronawirusa. Ultramaraton Chudy Wawrzyniec został podzielony na trzy dni – 8, 9 i 15 sierpnia. Pierwszego dnia rozegrane zostały Mistrzostwa Polski w Biegu Górskim na Ultra Dystansie. Łącznie zawody ukończyło 895 biegaczy, którzy startowali na dystansach 20, 50, 80 i 100 km. Warto dodać, że starty odbywały się w odstępach czasowych – każdego dnia strefa startu działała aż 6 godzin.

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Wyniki
Strona imprezy
Dział - Biegi Ekstremalne / Biegi Górskie

4

Fundacja Run Vegan: W dniach 1-2.08.2020 odbył się w Ochotnicy Dolnej V Festiwal Biegów Górskich Gorce Ultra-Trail 2020. Edycja pomimo covidowych ograniczeń okazała się rekordowa jeśli chodzi o wyniki sportowe. Największego wyczynu dokonał Bartosz Gorczyca, który przebiegł dystans GUT 102 w czasie 9 godz. 50 min i 51 sek. Tym samym zdobył Puchar Gorca czekający od 3 lat na zawodnika, który jako pierwszy przybiegnie na metę w czasie poniżej 10h.

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Wyniki
Dział - Biegi Ekstremalne / Biegi Górskie

Robert Zakrzewski: W czasie, gdy sezon biegów ulicznych jest w zawieszony, góry przeżywają szczyt sezonu. I nie chodzi tu tylko o turystów. W sobotę, w Rajczy, podczas Chudego Wawrzyńca, rozegrano Mistrzostwa Polski w biegu górskim na dystansie ultra. Złote medale zdobyli Kamil Leśniak, oraz Dominika Stelmach, która w klasyfikacji generalnej zajęła drugie miejsce!

Po raz pierwszy w historii, walka o medale na dystansie górskim ultra zawitała na trasę popularnego Chudego Wawrzyńca. W tej formule, w 2019 roku, „górale” walczyli o tytuły w innym znanym miejscu dla biegaczy czyli Szklarskiej Porębie, podczas Maratonu Karkonoskiego, na ponad 57 km trasie. Tym razem do pokonania było aż 80 km, prowadzących z Rajczy do wsi Ujsoły. Organizatorzy „zapewniali” łącznie 3500 m podejść i podbiegów prowadzących po terenie urokliwego Beskidu Żywieckiego.

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Dział - Biegi Ekstremalne / Biegi Górskie

wawrzyniec 2020 leadDominika Stelmach i Kamil Leśniak na mecie, fot. Andrzej Olszanowski

Justyna Grzywaczewska: Tegoroczna edycja ultramaratonu Chudy Wawrzyniec odbywa się w formule trzydniowej – pierwszego dnia – 8 sierpnia – na trasie 80 km rozegrane zostały Mistrzostwa Polski w Biegu Górskim na Ultra Dystansie. Biegacze startowali w upale, który już od godzin porannych dawał się we znaki. Drugi dzień rywalizacji – już jutro, a trzeci – w sobotę, 15 sierpnia. Poza 80 km, zawodnicy startują na 100, 50 i 20 km. Końcowa klasyfikacja poszczególnych tras (nie wliczając mistrzostw Polski) powstanie dopiero za tydzień.

Tegoroczna edycja może odbyć się pod warunkiem zmiany formuły – poza podziałem imprezy na trzy dni, start jest otwarty aż sześć godzin, a biegacze ruszają na trasy w 10-sekundowych odstępach czasowych. Tym samym kontakt między zawodnikami jest ograniczony. Na udział w takiej formule zdecydowało się blisko 1000 biegaczy.

Dzisiejsza rywalizacja wzbudziła olbrzymie emocje, bowiem od startu na prowadzniu była dwójka biegaczy – Dominika Stelmach i Kamil Leśniak.

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Dział - Biegi Ekstremalne / Biegi Górskie

wawrzyniec 2020 1fot. Piotr Oleszak

Tegoroczna edycja ultramaratonu Chudy Wawrzyniec odbędzie się w formule trzydniowej – pierwsi zawodnicy ruszą na trasy już w sobotę, 8 sierpnia, a kolejni 9 i 15 sierpnia. Chudy Wawrzyniec to trzy dystanse: 100, 80 i 50 km. Biegiem towarzyszącym jest Mała Rycerzowa - 20 km. Łącznie na listach startowych jest blisko 1000 zawodników. Podczas sobotniej rywalizacji na trasie 80 km odbędą Mistrzostwa Polski w Biegu Górskim na Ultra Dystansie.

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Strona imprezy
Dział - Biegi Ekstremalne / Biegi Górskie

uk 1

Bartek Sobecki: 6. Ultra Kamieńsk odbędzie się w dniach 1 – 2 sierpnia 2020 roku, listy startowe po raz kolejny zamknęły się jeszcze przed zawodami. Jeśli dodać do tego, że start zapisów odbył się dopiero trzy tygodnie temu, widać, że biegacze są już spragnieni rywalizacji.

Jeśli nie udało się Wam zapisać na kolejną odsłonę biegu na Górze Kamieńsk, to jeszcze nic straconego! Organizatorzy uruchomili dodatkowe zapisy, które potrwają do 27 lipca lub do wyczerpania dodatkowego limitu. Formularze zgłoszeniowe dostępne są na stronie www.ultrakamiensk.pl. Dodajmy, że w dniu biegu nie będzie można dokonać zgłoszenia.

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Strona imprezy
Dział - Biegi Ekstremalne / Biegi Górskie

ultra kamiensk 2020 zap1

Bartek Sobecki: 6. Ultra Kamieńsk odbędzie się w dniach 1-2 sierpnia 2020 roku. Tym razem biegacze na górze Kamieńsk oprócz dystansu 50 km i 25 km będą mogli zmierzyć się po raz pierwszy z trasą o długości 10 km. Elektroniczne zgłoszenie zostaną uruchomione 1 lipca o godzinie 20:00. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie www.ultrakamiensk.pl

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Strona imprezy
Strona na FB

Dział - Biegi Ekstremalne / Biegi Górskie

TrailKamieńsk 290

Bartek Sobecki: W najbliższą niedzielę startuje piąta edycja Trail Kamieńsk, do której zgłosiła się rekordowa liczba 630 zawodników z całej Polski. Zapisy zamknęły się na blisko miesiąc przed zawodami. Rywalizacja na najwyższej górze w centralnej Polsce toczyć się będzie na dwóch dystansach – 6 km i 30 km.

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

trail kamiensk 2020 zapisy1

Bartek Sobecki: 5. Trail Kamieńsk odbędzie się 26 stycznia 2020 roku, listy startowe po raz kolejny zamknęły się już na ponad miesiąc przed zawodami. Jeśli nie udało się Wam zapisać na kolejną odsłonę biegu na Górze Kamieńsk, to jeszcze nic straconego! Organizatorzy postanowili uruchomić dodatkowe zapisy, które potrwają do 13 stycznia. Liczba miejsc nadal jest ograniczona więc warto nie odkładać decyzji o starcie na sam koniec. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie www.ultrakamiensk.pl

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Strona imprezy 
Dział - Biegi Ekstremalne / Biegi Górskie

dominika rpafot: www.ultratrailcapetown.com

30 listopada w Kapsztadzie Dominika Stelmach wystartowała na dystansie 100 km, w najważniejszej imprezie Ultra-Trail w RPA. W zawodach startowała bardzo mocna stawka zarówno wśród kobiet jak i mężczyzn. Bieg jest ostatnim wydarzeniem w kalendarzu Ultra-Trail World Tour w roku 2019. Przyciąga najlepszych czołowych zawodników z całego świata.

Dominika Stelmach na start zdecydowała się w ostatniej chwili. Znalazła się wśród elity biegaczek, chociaż na swoim profilu na FB określiła siebie jako najmniej doświadczoną i utytułowaną. Tym razem okazało się, że nie jest to konieczne, by zawalczyć o trzecie miejsce na podium. Rywalizację ukończyła z wynikiem 12:15.36.

Napisz komentarz (0 Komentarzy)
 
 
 

chasing

6 grudnia w Kinie Luna odbędzie się ostatni w Warszawie pokaz filmu Chasing the Breath i RunCamino. Po projekcji tradycyjnie przewidziane spotkanie z głównym bohaterem filmu - Robertem Celińskim i jego twórcą Adrianem Dmochem. Serdecznie zapraszamy!

Napisz komentarz (1 Komentarz)

MC2020
Dział - Biegi Ekstremalne / Biegi Górskie

Janusz Kalinowski: Po wizycie w Warszawie delegacji z miasta Cassino rozpoczęła się "operacja Monte Cassino 2020". Bieg na 10 km do Polskiego Cmentarza Wojennego - Memoriał generała Andersa w 50. rocznicę śmierci - planowany jest na 16 maja.

Proponowany program: 15 maja odlot z Warszawy Okęcia o 6:25. Przylot do Neapolu 8:45. Możliwość wycieczek: do Pompejów, na Wezuwiusza bądź Capri. 16 maja - bieg w godzinach wieczornych. 17 maja - trekking szlakiem walk polskich żołnierzy lub wyjazd do Rzymu. 18 maja - odlot do Warszawy o 13:10.

Napisz komentarz (1 Komentarz)

chudy wawrzyniec 2019 4

W sobotę, 10 sierpnia odbyła się ósma edycja ultramaratonu Chudy Wawrzyniec - jednego z kultowych biegów górskich w Polsce. Na mecie w Ujsołach zameldowało się 924 zawodników, którzy rywalizowali na trzech dystansach: 80+, 50+ i 20+ km. Zawody były debiutem w górach nie tylko dla części uczestników, ale także dla organizatorów – tegoroczna edycja była organizowana po raz pierwszy przez nową ekipę – znaną z przełajowych biegów CITY TRAIL oraz ultramaratonu TriCity Trail. Rajcza. Trzytysięczna wieś gminna w Beskidzie Żywieckim, położona w górnym biegu rzeki Soła. To tutaj, w sobotę, tuż po godzinie 4, na skraju niewielkiego parku ruszyło na trasę ponad 600 biegaczy i biegaczek.

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Link do śledzenia zawodników
Dział - Biegi Ekstremalne / Biegi Górskie

arti news 4

Już w najbliższą sobotę 17 sierpnia w o 6 rano brytyjskiego czasu, poznaniak Artur Kujawiński zmierzy się z kolejnym epickim wyzwaniem jakim będzie udział w ultra biegu Race Across Scotland czyli przebiegnięcie Szkocji od zachodniego wybrzeża do jej wschodniego wybrzeża.

Bieg przeprowadzony jest pierwszą oficjalną brytyjską trasą nazwaną Southern Upland Way o długości około 350 kilometrów z przewyższeniem bliskim wysokości górze Mont Everest (ponad 8000 metrów).

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Wyniki
Strona imprezy

pati


Lil: Patrycja Bereznowska ukończyła Badwater na pierwszym miejscu wśród pań i jako druga finalistka w klasyfikacji open. Na tym jednak nie koniec. Zawodniczka dominująca w biegach dobowych i 48-godzinnych pokazała, że nie ma konkurencji na trasach ekstremalnych utramaratonów. Rekordzistka świata w biegu 48H, 217km przez upalną Dolinę Śmierci pokonała z wynikiem 24:13:24. To najlepszy wynik wśród polskich rezultatów w historii tej imprezy i nowy rekord trasy. Poprzedni należał do Alyson Venti, która w 2016r. przekraczała linię mety z wynikiem 25:53:07.

Patrycja Bereznowska w tym morderczym wyścigu musiała ustąpić jedynie zawodnikowi z Japonii. Yoshihiko Ishikawa to zwycięzca Spartathlonu, mistrz świata w biegu 24h z 2017r. Linię mety Badwater pokonał z czasem 21:33:01 i zdetronizował poprzedniego rekordzistę trasy Pete’a Kostelnika. Taki sukces Ishikawie nie wystarczył. Na mecie poprosił swoją dziewczynę o rękę. W odpowiedzi usłyszał „tak”.

Napisz komentarz (1 Komentarz)

dominika 5 place
Strona imprezy

Dział - Biegi Ekstremalne / Biegi Górskie

Fot. Facebook - Dominika Stelmach

Lil: Jeszcze przed startem Comrades Marathon organizatorzy byli pewni, że to rywalizacja kobiet dostarczy najwięcej emocji. Stawka pań, w ocenie komentatorów, była jedną z najmocniejszych w historii biegu. W doborowym towarzystwie zwyciężczyń poprzednich edycji, czołowych zawodniczek RPA i faworytek, znalazła się również Dominika Stelmach. Niestety polska zawodniczka miała więcej do pokonania niż tylko prawie 90-kilometrową trasę, która w tym roku prowadziła w górę, a więc z Durban do Pietermaritzburga.

Najpierw, w treningach drugiej zawodniczce Wings for Life, przeszkadzała alergia. Dobę przed startem walczyła z przeziębieniem i gorączką. Co się działo na trasie Comrades Marathon, najlepiej opisała sama Dominika w podsumowaniu startu:

Napisz komentarz (2 Komentarze)

Strona imprezy
Strona na FB

Dział - Biegi Ekstremalne / Biegi Górskie

ultra kamiensk zap 4

Bartek Sobecki: W trzeci weekend maja na Górze Kamieńsk odbędzie się piąta edycja biegu Ultra Kamieńsk. W tegorocznej edycji zawodnicy rywalizować będą na trzech trasach 6 km, 25 km i 62 km. Uczestnicy dystansu ultra do pokonania będą mieć przewyższenia o łącznej sumie +/- 1270 m, a półmaratonu +/- 550. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie www.ultrakamiensk.pl

- W tym roku na zawodników przygotowaliśmy nowe trasy, które mamy nadzieję będą bardziej wymagające, ale również dadzą dużo satysfakcji wszystkim uczestnikom na mecie – mówi Bartłomiej Sobecki, organizator biegu – dodając po raz drugi imprezę zainauguruje start Nocnej Szóstki, która w ubiegłym roku cieszyła się dużym zainteresowaniem z uwagi na niepowtarzalny wieczorny klimat.

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Strona imprezy
Strona na FB

Dział - Biegi Ekstremalne / Biegi Górskie

ultra kamiensk zap1

Bartek Sobecki: 5. Ultra Kamieńsk odbędzie się w dniach 18 - 19 maja 2019 roku. Tym razem biegacze na górze Kamieńsk będą mogli spróbować swoich sił na trzech dystansach: Nocna Szóstka, Półmaraton z hakiem i Ultra Kamieńsk – 60 km. Elektroniczne zgłoszenie zostaną uruchomione 12 lutego o godzinie 20:00. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie www.ultrakamiensk.pl

- Po zimowych zmaganiach przyszedł czas na wiosenną edycję biegu na Górze Kamieńsk,  tym razem zawodnicy do wyboru będą mieć trzy dystanse, myślę że każdy znajdzie coś dla siebie mówi Bartłomiej Sobecki, organizator Ultra Kamieńsk, dodając to już piąta edycja, po raz kolejny zmodyfikujemy trasy, żeby były jeszcze bardziej atrakcyjne, a zarazem jeszcze lepiej przygotowały naszych uczestników do wakacyjnych startów w biegach górskich.

Nocna Szóstka
W sobotę 18 maja odbędzie się Nocna Szóstka czyli bieg na dobrze znanej z zimowej edycji trasie, ale tym razem do pokonania po zmroku. Oświetlony stok narciarski oraz fluorescencyjne lampki na trasie dodają imprezie niepowtarzalnego klimatu. Start w Nocnej Szóstce dla jednych będzie przetarciem przed niedzielnymi startami, a dla innych głównym celem podczas imprezy. W biegu obowiązuje limit 150 zawodników. 

Napisz komentarz (0 Komentarzy)
 
trail kamiensk after1
 
Bartek Sobecki: Ponad 430 biegaczy ukończyło w minioną niedzielę 4. Trail Kamieńsk, co jest nowym rekordem frekwencji. Zawodnicy mieli do wyboru dwie trasy wytyczone na terenach Góry Kamieńsk, której wysokość wynosi 386 m n.p.m. Wśród startujących byli zarówno doświadczeni zawodnicy, jak i debiutanci, byli również stali bywalcy biegów organizowanych pod szyldem Trail czy Ultra Kamieńsk.

- Rok temu dużą część dystansu pokonałem spacerem, dzisiaj tylko ostatni podbieg był „podejściem”. Trasa wydaje się być szybsza, bardzo ciekawe było jej zakręcenie na szczycie góry – powiedział Michał Robakowski, który po raz drugi zmagania zakończył na trzynastym miejscu – nie ukrywam, że z każdą małą górką liczyłem, że to już za nią jest długi zbieg. Po to jest trail, żeby nie było lekko, trasa super oznaczona, nie było najmniejszych wątpliwości jak biec. To było dobre przetarcie przed kolejnymi zawodami.

Napisz komentarz (0 Komentarzy)
tk 5
Bartek Sobecki: Po raz czwarty biegacze zmierzą się zimą z Góra Kamieńsk. W najbliższą niedzielę startuje Trail Kamieńsk, do którego zgłosiła się rekordowa liczba ponad 500 zawodników z całej Polski. Zapisy zamknęły się na blisko miesiąc przed zawodami. Rywalizacja toczyć się będzie w zimowej scenerii na dwóch dystansach – 6 km i 30 km.

- Drugi rok z rzędu na Górze Kamieńsk panują prawdziwie zimowe warunki, jest śnieg, piękne widoki i rekordowa frekwencja – mówi Bartłomiej Sobecki organizator imprezy, dodając – fajnie, że co raz więcej zawodników dostrzega walory góry i przyjeżdża sprawdzić się na Trail Kamieńsk, ale również wielu biegaczy organizuje na niej wspólne treningi przygotowujące do wiosennego sezonu.

Napisz komentarz (0 Komentarzy)
FB
Dział - Biegi Ekstremalne / Biegi Górskie tk 2019 zapowiedz1Bartek Sobecki:4. Trail Kamieńsk odbędzie się 27 stycznia 2019 roku, a listy startowe po raz kolejny zamknęły się już na miesiąc przed zawodami. Jeśli nie udało się Wam zapisać na kolejną odsłonę biegu na Górze Kamieńsk, to jeszcze nic straconego! Organizatorzy postanowili uruchomić dodatkowe zapisy, które potrwają do 14 stycznia. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie www.ultrakamiensk.pl

- Kolejna edycja i kolejne wyzwania! W tym roku postanowiliśmy zmodyfikować trasę na dystansie 30 km, żeby była jeszcze bardziej atrakcyjna i wymagająca – mówi Bartłomiej Sobecki, organizator biegu, dodając – cieszy nas, że z roku na rok impreza się rozwija i przybywa nowych uczestników.

Napisz komentarz (0 Komentarzy)
 
 
Bartek Sobecki: Czwarta edycja zimowego biegu na Górze Kamieńsk odbędzie się 27 stycznia 2019 roku. Trail Kamieńsk rozegrany zostanie na dwóch dystansach: 6 km i 30 km. Zapisy do zawodów wystartują już 6 grudnia o godzinie 20:00 na stronie www.ultrakamiensk.pl

Trail Kamieńsk to dla jednych wyzwanie, dla drugich sposób na przygotowanie się do startów wiosennych, a dla innych motywacja do cięższych treningów w okresie zimowym.

Nie jest źle, nogi trochę bolą, ale zadowolenie z ukończenia biegu, jak i atmosfery tak dominują ten ból, że nawet mi dziś on w niczym nie przeszkadza – napisała zaraz po biegu Anna Popke, dodając – a nawet to motywuje do cięższych treningów, bo ostatnio sobie za dużo odpuściłam.
Z roku na rok Trail Kamieńsk staje się co raz większe i przyciąga na start biegaczy z wielu regionów Polski. 

Napisz komentarz (0 Komentarzy)
ZAKUP BILETÓW
WYDARZENIE NA FB
 
Dział - Biegi Ekstremalne / Biegi Górskie
Serdecznie zapraszamy na kolejny pokaz filmu RunCamino.
 
 
 
Prawdopodobnie pierwszy w historii film o przebiegnięciu Camino del Norte, najstarszej drogi pielgrzymkowej Europy, 835 km z San Sebastian do Santiago de Compostela.

Robert Celiński – najlepszy obcokrajowiec w historii Everest Maratonu, tym razem z Himalajów schodzi prawie na poziom morza i mierzy się z górami oraz z kapryśną pogodą Północnej Hiszpanii, gdzie biegnąc pokonuje ponad tysiącletni szlak św. Jakuba. Czy wiara pomaga mu w tym ciężkim wyzwaniu i czy ciężka droga niesie jakieś duchowe oczyszczenie?

Projekcja z udziałem twórców filmu odbędzie się w najbliższą środę 27.11.2018 roku o godzinie 19.00 w kinie LUNA w Warszawie. Zaraz po nim projekcja filmu "Chasing the breath" - w pogodni za oddechem, który jest reportażem-dokumentem z przygotowań i aklimatyzacji  Roberta Celińskiego przed startem w Tenzing Hillary Everest Maraton w 2015 roku.

Promocja przy zakupie biletów na 2 filmy: Chasing the Breath + Run Camino, oba bilety w cenie 31 PLN.

Napisz komentarz (9 Komentarzy)


Rob: Zwyciężczyni Łemkowyna Ultra Trail 70 - Edyta Lewandowska długo nie cieszyła się z sukcesu i tego, że obroniła tytuł Mistrzyni Polski w biegu górskim na dystansie ultra. Biegaczka została zdyskwalifikowana za śmiecenie na trasie. 

W miniony weekend medalistka mistrzostw kraju zarówno w biegach na 3000 m z przeszkodami, półmaratonie i maratonie, nie dała szans rywalkom. Dystans 70 km pokonała w czasie 6:38:45. Na mecie w Komańczy wyprzedziło ją tylko siedmiu mężczyzn.

Biegaczka została jednak zdyskwalifikowana za niestosowanie się do regulaminu imprezy. Jeden  punktów mówi „Obowiązuje bezwzględny zakaz śmiecenia, niszczenia roślinności oraz innych działań niosących szkodę przyrodzie. Niestosowanie się do któregokolwiek z punktów Regulaminu może grozić dyskwalifikacją uczestnika.” No właśnie – może....

Napisz komentarz (6 Komentarzy)
 
Robert Celiński: Prawdopodobnie pierwszy w historii film o przebiegnięciu Camino del Norte, najstarszej drogi pielgrzymkowej Europy, 835 km z San Sebastian do Santiago de Compostela.

Robert Celiński – najlepszy obcokrajowiec w historii Everest Maratonu, tym razem z Himalajów schodzi prawie na poziom morza i mierzy się z górami oraz z kapryśną pogodą Północnej Hiszpanii, gdzie biegnąc pokonuje ponad tysiącletni szlak św. Jakuba. Czy wiara pomaga mu w tym ciężkim wyzwaniu i czy ciężka droga niesie jakieś duchowe oczyszczenie?

Projekcja z udziałem twórców filmu odbędzie się w najbliższą środę 26.09.2018 roku o godzinie 19.00 w kinie LUNA w Warszawie. Zaraz po nim projekcja filmu "Chasing the breath" - w pogodni za oddechem, który jest reportażem-dokumentem z przygotowań i aklimatyzacji  Roberta Celińskiego przed startem w Tenzing Hillary Everest Maraton w 2015 roku. 

Promocja przy zakupie biletów na 2 filmy: Chasing the Breath + Run Camino, oba bilety w cenie 35 PLN. Zakupu łączonego można dokonać z poziomu filmu Run Camino.
 
Serdecznie zapraszamy! 

Napisz komentarz (2 Komentarze)