Galeria
Wyniki

Andrzej Krochmal: IX Biegi Przełajowe w 64 rocznicę wywiezienia mieszkańców Włoch do Rzeszy (16.09.1944) rozegrane w środę 10 września 2008 r. nad stawem przy ul. Koziorożca zgromadziły na starcie głównie młodzież ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych Dzielnicy Warszawa Włochy. Byli także zawodnicy z dalszych okolic. Na dystansie 1 km (1okrążenie) wystartowało 413 dziewcząt i chłopców. 

Młodzież rywalizowała w klasyfikacjach indywidualnych i zespołowej zdobywając jednocześnie punkty w WOM. Najlepsi w kategoriach wiekowych dziewcząt i chłopców otrzymywali medale, dyplomy i nagrody rzeczowe, a w klasyfikacji zespołowej puchary dla szkół.

Na koniec biegów przy ładnej pogodzie (ok. 19 C) rozegrany został bieg w kat. Open wśród pań i panów. Na starcie stawiło się 40 osób pragnących rywalizować na dystansie 6 km (6 okrążeń) wokół stawu. I tu także na zwycięzców czekały medale, dyplomy i nagrody rzeczowe przygotowane przez Wydział Sportu i Wypoczynku Urzędu Dzielnicy Włochy m. st. Warszawy i głównego organizatora Klubu Sportowego „Przyszłość" Włochy. Na każdego uczestnika biegu na mecie oczekiwała duża czekolada, wśród zawodników rozlosowano także upominki rzeczowe. Podczas zawodów panowała bardzo miła atmosfera. Biegi rozpoczęły obchody 80 rocznicy powstania KS „Przyszłość". Relację z zawodów przeprowadził WOT TVP.

 

FOTO RELACJA 

 

{moscomment}