Wyniki


Fot. Archiwum organizatora

Magdalena Krause-Pietkiewicz: W ostatnią niedzielę blisko 500 pań w różnym wieku wzięło udział w pierwszej edycji Biegu dla Kobiet. Zawodniczki ścigały się w parku Grabiszyńskim
na trasie liczącej 5,2 km.

Dystans najszybciej pokonała Katarzyna Kurowska (20:26). – To był mój pierwszy start po wrocławskim maratonie i bardzo się cieszę z tej pierwszej lokaty. Panuje tu dziś cudowna atmosfera. Podoba mi się ta jedność wśród kobiet – powiedziała zwyciężczyni biegu.

Jako druga linię mety przekroczyła Anna Więcek (20:56). A trzecie miejsce zajęła Weronika Machowska (21:39). Jednak to nie wynik był najważniejszy, tylko świetna zabawa i możliwość aktywnego spędzenia wolnego czasu na świeżym powietrzu. Dla uczestników imprezy organizatorzy przygotowali moc atrakcji. Na najmłodszych czekały liczne konkurencje sportowe. Podczas zawodów pracownicy Ośrodka Koordynującego Populacyjne Programy Wczesnego Wykrywania Raka Piersi edukowali panie w zakresie samobadania piersi. Organizatorem Biegu dla Kobiet była Fundacja Everest. Nasz portal znalazł się w gronie patronów medialnych.

Fot. Archiwum organizatora

 

 

 

{moscomment}