Regulamin

Magdalena Krause-Pietkiewicz: Jeszcze raz serdecznie zapraszamy Was na Bieg dla Krzyśka, którego celem jest zebranie środków finansowych na rehabilitację Krzysztofa Janowskiego. Zawody odbędą się 4 sierpnia o g. 11 w Oławie. Krzysiek Janowski – nasz kolega z wrocławskich tras – pod koniec maja doznał wylewu samoistnego krwiaka śródmózgowego płata czołowego prawego, w wyniku którego częściowo utracił władzę nad swoim ciałem. Przed nim długa i kosztowna rehabilitacja, na którą nie ma środków finansowych.

Bieg dla Krzyśka wystartuje w niedzielę, 4 sierpnia, o g. 11. Start i meta znajdują się przy ul. Bażantowej w Oławie. Biegacze mają do pokonania 6 km. Zapisy do biegu przyjmowane są drogą mailową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W zawodach mogą uczestniczyć osoby, które mają ukończone 14 lat, zapiszą się do biegu oraz przejdą weryfikację w Biurze Zawodów do g. 10.30. Wpisowe w całości zostanie przekazane na rehabilitację Krzyśka. Można też dokonywać wpłat na konto Fundacji „Maciek Biega”.

Numer konta: 24 1240 6683 1111 0010 4559 3827
Adres Fundacji: ul. Żywiecka 22, 54-031 Wrocław

Koniecznie z dopiskiem - darowizna na "Bieg dla Krzyśka”


Organizatorami imprezy biegowej w Oławie są Klub Biegacza Harcownik z Jelcza-Laskowic oraz Fundacja Wroactiv. W akcję pomocy Krzyśkowi włączyli się też jego koledzy ze Stowarzyszenia Pro-Run Wrocław, organizując bieg charytatywny we Wrocławiu. Podczas otwarcia ścieżki biegowej w Leśnicy zostanie przeprowadzona zbiórka pieniędzy na rehabilitację Krzyśka. Impreza biegowa odbędzie się 11 sierpnia o g. 9.30 w parku tuż obok Centrum Kultury Zamek. Zgłoszenia do biegu na dystansie 6 km przyjmowane są poprzez formularz, który znajduje się na stronie Stowarzyszenia Pro-Run Wrocław. Gorąco namawiamy Was do uczestnictwa w tych wydarzeniach.
 
{moscomment}