Konkurs 2012

 

Dorota Raczkiewicz: Zapraszamy do udziału w naszym corocznym konkursie fotograficznym. Udział w Konkursie może wziąć każdy, wystarczy przysłać do nas na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. swoje zdjęcie, lub film z letnich podróży - jeden warunek musi być na nim drużynowa koszulka. Zdjęcia zostaną umieszczone w specjalnej galerii na stronie www.darszpiku.pl  A pod koniec wakacji zostaną one ocenione przez Jury Konkursu. Oto jego skład: Dorota Raczkiewicz - przewodnicząca,  Kasia Bujakiewicz,  Andrzej Jenek - fotograf, Adam Wawrzyniak - grafik.

Oceniając zdjęcia Jury będzie brało pod uwagę przede wszystkim pomysłowość i nieszablonowość, ale również wykonanie i walory artystyczne. Prace można przysyłać do końca wakacji, na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z dopiskiem konkurs foto każde zdjęcie musi być opisane: - osoba znajdująca się na fotografii;  miejsce uwidocznione;  data;  kontakt;  krótki opis wyprawy.

Najlepsze prace znajdą się na naszej stronie, a ich autorzy otrzymają dyplomy i nagrody rzeczowe. Czekamy na Wasze prace z niecierpliwością.

{moscomment}