Regulamin
Strona zawodów

Maja Raczyńska-Kaczmarek: W najbliższą sobotę, tj 15 czerwca odbędzie się VII LOTTO Biegu Ursynowa. Po raz kolejny do pokonania jest 5 km ulicami dzielnicy znanej z przyjaznej biegaczom atmosfery. Uczestnicy tego wydarzenia mogą liczyć nie tylko na własne siły, ale i na dodatkową porcję niezbędnych mikroelementów, ponieważ to kolejna impreza biegowa, wspierana przez markę napojów izotonicznych 4MOVE. VII LOTTO Bieg Ursynowa to Otwarte Mistrzostwa Polski w biegu ulicznym na dystansie 5km, dzięki czemu swoich sił będą mogli spróbować biegacze o różnym stopniu zaawansowania, mierząc się z najlepszymi zawodnikami. Na rekordzistów czekają nagrody pieniężne. Płaska i szybka trasa prowadzi od ursynowskiego Ratusza, poprzez m.in. ulice Herbsta, KEN, Romera, Surowieckiego i pętlą znów na metę obok Ratusza.
 
„Wspieramy takie renomowane imprezy jak VII LOTTO Bieg Ursynowa w przekonaniu, że warto popularyzować bieganie jako świetny sposób na utrzymanie dobrej kondycji. By zacząć swoją przygodę z tym sportem, nie trzeba wiele, a możliwość ścigania się z najlepszymi daje ogromną satysfakcję. Rozdawane na mecie napoje izotoniczne 4MOVE szybko ugaszą pragnienie wszystkich biegaczy oraz skutecznie uzupełnią utracone podczas wysiłku witaminy i minerały” - powiedziała Paulina Włodarska – Grodzińska, dyrektor Marketingu FoodCare, producenta napojów izotonicznych 4MOVE.

4MOVE to pierwszy na polskim rynku napój izotoniczny słodzony stewią, który dzięki zaawansowanej formule AHS pomaga uzupełnić cztery najważniejsze elektrolity spalane podczas wysiłku: sód, potas, wapń i magnez. 4MOVE występuje w 5 rodzajach smaków, w tym w wersji bez cukru (zer0%).
 

{moscomment}