Strona zawodów
FILM 2012
 
Bartek Sobecki: W pierwszej edycji Biegowej Bitwy o Łódź na starcie stanęło 131 zawodników, w tym kilku debiutantów biegowych. Zobaczyć ich miny na odprawie przed startem, gdzie usłyszeli co ich czeka na trasie … bezcenne. Jak będzie w tym roku, przekonać się będzie można już 27 lipca 2013 roku, stając na starcie drugiej edycji Biegowej Bitwy o Łódź. Dla wszystkich uczestników przygotowujemy trasę z kilkunastoma przeszkodami. Nie zabraknie znanych z tamtego roku przeszkód, w tym: opon, oczka wodnego, zbiegów, podbiegów i innych nie tylko naturalnych utrudnień. W okresie kiedy wszyscy biegacze trenowali szykując się do wiosennych startów, zespół organizacyjny Biegowej Bitwy o Łódź przygotowywał szczegółowy plan „pola bitwy”. Wam pozostaje stanąć na starcie najtrudniejszego biegu na Ziemi Łódzkiej i sprawdzić się!
 
W biegu zawodnicy rywalizować będą w klasyfikacji open oraz drużynowej (pięciu zawodników w tym co najmniej jedna kobieta), nowością jest klasyfikacja firmowa.

Centrum zawodów oraz start i meta wzorem ubiegłorocznej edycji, zlokalizowane będą na terenie Szkoły Podstawowej nr 61 w Łodzi. W programie zawodów zaplanowane są biegi dla najmłodszych. Współorganizatorem zawodów jest Zarząd Zieleni Miejskiej w Łodzi, a organizatorem UKS „LISY” Zgierz. Informacje o zawodach można znaleźć na stronie www.bitwaolodz.pl
 
 
 
FILM 2012
 

 
{moscomment}