Regulamin
Bartłomiej Różycki: Warszawa z pewnością wielu kojarzy się z nowoczesną techniką, miastem pełnym elektryczności i samochodów. Niewielu jednak dostrzega prawdziwe walory tego miasta. Jest to miasto, w którym naprawdę dba się o rozwój fizyczny mieszkańców. Jest tu wiele ścieżek rowerowych i parków, gdzie każdy może wyjść na spacer, lub pójść pobiegać. 
Gdy pytam się ludzi, jaki Park jest najpiękniejszym Parkiem w Warszawie, słyszę - Ogród Saski, Łazienki, Park w Wilanowie... A co z Parkiem Skaryszewskim? W każdy poniedziałek i czwartek 30-osobowa grupa biegaczy spotyka się tam i biega wspólnie ciesząc się rekreacją. Po wielu wspólnych treningach postanowili zacząć biegać pod wspólnym szyldem i reprezentować „Stowarzyszenie Park Skaryszewski".

Nadchodzi zima. Ale my nie przestajemy biegać. Wręcz przeciwnie! Zachęcamy do biegu innych! I to nigdzie indziej jak właśnie w naszym ukochanym Parku im. I. J. Paderewskiego.

 

 

 

 

 

 

 


Cel jest prosty - rozpowszechnić bieganie w naszej dzielnicy, naszym mieście, ale także w całej Polsce i przede wszystkim dobrze się bawić! I tak wspólnymi siłami stworzyliśmy nowy projekt o nazwie „Południowo-Praska Dycha". Teraz każdy biegacz, czy spacerowicz może wspólnie z nami pokonać jeden z dwóch dystansów. Do wyboru 5km w biegu towarzyszącym oraz dystans 10 000 metrów posiadający atest Polskiego Związku Lekkiej Atletyki.

Każdy, kto ukończy bieg otrzyma pamiątkowy medal, oraz ciepły posiłek na mecie. Wszyscy uczestnicy biegu wezmą udział w losowaniu wielu atrakcyjnych nagród.

Zapisów można dokonywać na stronie www.bieg.sps.waw.pl . Radzę się pospieszyć - liczba miejsc ograniczona do 300 uczestników! Teraz już wystarczy tylko wypełnić formularz i.... do zobaczenia 15 grudnia o godzinie 10:00 na starcie pierwszej edycji Południowo-Praskiej Dychy! 

Autor: Bartłomiej Różycki{moscomment}