Wspaniała wiadomość dla środowiska biegowego a jednocześnie zachęta by wesprzeć „Naszych” swoim głosem. Henryk Szost i Szymon Kulka zostali nominowani do tytułu lekkoatlety grudnia w Europie. Czasu na głosowanie zostało niewiele, ale do 18 stycznia chyba każdy zdąży :) Swoje głosy można oddać tutaj. Głosy internautów stanowią jednak tylko 1/3 oceny, 1/3 należy do przedstawicieli mediów a 1/3 do ekspertów EAA. Mimo wszystko warto spróbować :)

Henryk Szost - w minionym miesiącu zajął trzecie miejsce w maratonie w Fukuoce. Rekordzista Polski uzyskał w Japonii czas 2:08:42, który jest drugim w historii wynikiem w polskim maratonie.

Szymon Kulka - w grudniu uzyskał tytuł przełajowego mistrza Europy juniorów. Podczas zawodów rozgrywanych w Budapeszcie reprezentant Polski zwyciężył na dystansie 6 km.