Wyniki
FOTORELACJA (fot. Dorota Świderska)

Bieg na szczyt biurowca RONDO 1 w Warszawie okazał się gratką dla biegaczy. Pakiety startowe rozeszły się w 7 minut! Bieg ukończyło 171 osób (144 mężczyzn i 27 kobiet). 16% udział kobiet w tak wymagającym biegu był imponujący. Zawodnicy mieli do pokonania: 38 pięter, przewyższenie wynoszące 142 m, 836 schodów. Na trasie znalazło się 76 nawrotów - może się zakręcić w głowie :). Dystans do pokonania 440 m w tym 250 m po schodach. Zdaniem zawodników bieg utrudniał nietypowy układ schodów - na piętrach zakręcały w lewo a nie jak w większości klatek - w prawo. Jedna z uczestniczek postanowiła pokonać dystans.. boso.. - zajęła 6 miejsce wśród kobiet (Barbara Muzyka z czasem 00:06:26,93). Już na mecie wielu zawodników mówiło, że podczas biegu bardziej bolały płuca niż nogi.. Zawodnicy stanowiący elitę zawodów startowali na samym końcu.

Na szczyt Ronda najszybciej się wdrapał się Bartosz Świątkowski (03:43:92), który już nas kiedyś przekonał, że nie tylko szybko biega ale też fajnie pisze - Tower Run in Berlin.
 Walka była bardzo zawzięta i na mecie Bartek pokonał o niespełna sekundę, Słowaka Tomasa Celko (03:44:37) i Czecha Viktora Novotnego (03:44:84).
Wśród Pań jak przystało na formułę zawodów zwyciężyła Izabela Zatorska (04:44:65), jedna z najbardziej utytułowanych polskich biegaczek górskich, medalistka mistrzostw świata.