Regulamin

Bartek "Sobek" Sobecki: Najbliższy weekend będzie pierwszym tej wiosny, ale zarazem ostatnim, w którym rywalizować będą Łodzianie startujący w Grand Prix Łodzi w Biegach Przełajowych oraz Pucharze Łodzi w Nordic Walking. Do tej pory we wszystkich imprezach, nad którymi patronat objął serwis maratończyk.pl wystartowało prawie 1300 zawodników i zawodniczek, dla których starty były sposobem na przygotowanie się do sezonu, spotkanie się ze znajomymi, a przede wszystkim na dobrą zabawę.

W ostatnich zawodach cyklu nie zabraknie już na stałe wpisanych w program imprezy warsztatów nordic walking prowadzonych przez instruktorów Studia Krok za Krokiem, posiłku regeneracyjnego od Pizzerii Fiero oraz losowania upominków od sponsorów: Taxi Plus, Hotel Focus, Gatta Active, Hornet Juice, salon fryzjerski Envy Hair Club, systemy solarne Fratos, Idee Kaffee, Pizzerii Fiero, Prime Invest, Teatr Nowy, Kino Bałtyk, Wyższą Szkołę Informatyki w Łodzi. Trasa biegu o długości 5 km  prowadzić będzie po alejkach Parku 3 Maja. Biuro zawodów zlokalizowane będzie na terenie Parku 3 Maja - stadion Łodzianki.

„Przypominamy, że każda osoba, która ukończy co najmniej cztery imprezy z cyklu, otrzyma pamiątkowy imienny medal oraz weźmie udział w losowaniu upominków podczas uroczystego zakończenia, które odbędzie się podczas „3 Majowego Pikniku Sportowego" w dniu 3 maja 2011 r.  w Parku 3 Maja. W ramach imprezy rozegrane zostaną Mistrzostwa Ziemi Łódzkiej Amatorów  w Nordic Walking, Bieg 3 Majowy, Biegi dla dzieci oraz Klubowe Mistrzostwa Ziemi Łódzkiej w Biegach Przełajowych -  szczegółowe informacje na wwwbiegampolodzi.pl. Serdecznie zapraszamy do udziału w imprezie" - Bartłomiej Sobecki jeden z inicjatorów Grand Prix Łodzi.

Program zawodów:

9:30 - otwarcie biura zawodów

11:00 - rozgrzewka ze Studiem Krok za Krokiem

11:30 - zamknięcie biura zawodów

12:00 - start biegu

12:03 - start nordic walking

13:30 - losowanie upominków

14:00 - zakończenie imprezy.

{moscomment}