W poniedziałek, 30 sierpnia rozpoczynają się zapisy do biegu rodzinnego „NATUR KAPS MILA OLIMPIJSKA", który jest imprezą towarzyszącą 28. HASCO-LEK Wrocław Maratonowi. Organizatorzy liczą na to, że tegoroczna edycja - niezwykle bogata w atrakcje - zachęci wrocławian do wspólnego biegania. Bieg rodzinny wystartuje 12 września o godz. 9.15 spod Stadionu Olimpijskiego. - W tym rekreacyjnym biegu zdecydowanie ważniejsza od rywalizacji jest fantastyczna zabawa w gronie rodziny, przyjaciół i znajomych. Dystans 1609 m nie powinien nikomu sprawić kłopotu, bo można go pokonać biegnąc lub maszerując - mówi Magdalena Krause-Pietkiewicz, rzeczniczka maratonu.

Uczestnicy, którzy przekroczą linię mety, mogą liczyć na cenne nagrody ufundowane przez mecenasa biegu - firmę HASCO-LEK. Do rozlosowania są: skuter, netbook, rower, odtwarzacz MP3 i 10 krokomierzy. Pierwszych 2000 osób otrzyma od sponsora zestawy upominkowe: koszulkę, 3 preparaty dla zdrowia i urody z serii Natur Kaps, notes i długopis. Dla każdego dziecka HASCO-LEK ma maskotkę Tygrysa Naturkapsika.

Zgłoszenia przyjmowane są od 30 sierpnia do 12 września;

● od 30 sierpnia do 10 września, w godz. 10.00-18.00 osobiście w Biurze Organizacyjnym Biegu, al. Paderewskiego 35, korona Stadionu Olimpijskiego, wejście B, pokój nr 27

● 11 września, w godz. 9.00-22.00 w Biurze Organizacyjnym Biegu w pomieszczeniu pod główną trybuną Stadionu Olimpijskiego (naprzeciw stadionu LA), al. Paderewskiego 35, wejście nr 21

● 12 września, w godz. 6.00-8.30 w Biurze Organizacyjnym Biegu w pomieszczeniu pod główną trybuną Stadionu Olimpijskiego (naprzeciw stadionu LA), al. Paderewskiego 35, wejście nr 21.

 W tym roku z miłośnikami aktywnego trybu życia pobiegnie aktorska rodzina Chorosińskich, znana m.in. z serialu „M jak Miłość". Michał Chorosiński i jego żona - Dominika Figurska staną na starcie wraz ze swoimi dziećmi - Nastką, Matyldą i Józiem. Wspólnie z nimi na trasę wyruszy maskotka imprezy Tygrys Naturkapsik.

Udział w imprezie jest bezpłatny.

 


{moscomment}