INFORMATOR DLA UCZESTNIKÓW
Dokładny opis trasy
Strona imprezy / Zapisy
Relacja 2021 /Relacja 2022

B3K 2022 243

Przypominamy, że do 14 września (czwartek) włącznie można zgłaszać się drogą internetową do udziału w PGE Energia Ciepła 16. Biegu Trzech Kopców, który odbędzie się 24 września. Na liście startowej jest blisko 3000 osób, limit uczestników to 3500. Jeżeli zostaną wolne miejsca, zapisy będą też prowadzone 22 i 23 września w Biurze Zawodów na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana.

PGE Energia Ciepła 16. Bieg Trzech Kopców wystartuje 24 września (niedziela) o godz. 10:30 pod Kopcem Krakusa, meta u stóp Kopca Piłsudskiego. Ustalony ze względów bezpieczeństwa limit uczestników to 3500 pełnoletnich osób, które na pokonanie około 13-kilometrowej trasy pomiędzy trzema krakowskimi kopcami – Krakusa, Kościuszki i Piłsudskiego mają 2 godziny.

Zapisy internetowe do PGE Energia Ciepła 16. Biegu Trzech Kopców przyjmowane są TUTAJ. Przed rejestracją, prosimy zapoznać się z REGULAMINEM biegu. Szczegółowe informacje TUTAJ.

To jedyny w Polsce bieg górski, który wiedzie przez centrum dużego miasta. Po drodze można się przekonać, że Kraków oferuje nie tylko zabytki i nowoczesną infrastrukturę, ale również urokliwe krajobrazy i naturalną przyrodę. Z uwagi na remont ul. Kościuszki, w tym roku nastąpiła korekta środkowej części tradycyjnego przebiegu trasy. Mapa i dokładny opis TUTAJ.

bieg trzech kopcow

W klasyfikacji generalnej kobiet i mężczyzn PGE Energia Ciepła 16. Biegu Trzech Kopców można zdobyć nagrody pieniężne, a w kategoriach wiekowych nagrody rzeczowe – w obu przypadkach dla pierwszych trójek zawodniczek i zawodników.

Do naszej biegowej rodziny postanowił dołączyć największy w Polsce producent energii elektrycznej i ciepła – PGE Energia Ciepła S.A, zostając Sponsorem Tytularnym tegorocznej edycji imprezy.

B3K 2022 331

REKLAMA