tomasz pokorniecki 2023
Tomasz "Tarzi" Pokorniecki (1987-2023). 
Chłopak o wielkim sercu, wielkiej życzliwości, niezwykle sympatyczny, młody... Odszedł od nas i już nigdy nas nie uraduje swoją obecnością i wielkim poczuciem humoru. Mieliśmy tę wielką przyjemność poznać Tomka wiele lat temu, kiedy bieganie w Polsce dopiero zaczynało się rozwijać. Zawsze towarzyszył mu przyjaciel Piotr "Benek" Bętkowski. Team roześmianych, żartujących ze wszystkiego chłopaków. Piękne czasy, które już nie wrócą.

Kiedy kilka dni temu na Facebooku "Benka" przeczytaliśmy wiadomość, że Tomka już wśród nas nie ma - wpis opatrzony zdjęciem dwóch uśmiechniętych przyjaciół - nie mogliśmy uwierzyć. Wiadomość czytaliśmy wiele razy, żeby rozeznać, czy na pewno dobrze rozumiemy. Został wielki smutek. Tomka nie ma i nie będzie już wśród nas. Już nigdy się nie spotkamy i nie pożartujemy. Spotkania z Tomkiem będziemy wspominać jako naprawdę dobry czas. Cieszymy się, że mogliśmy się poznać. Żegnaj Tomku...

Pogrzeb Tomasza Pokornieckiego odbędzie się 5.09.2023 roku (wtorek) o godzinie 10:00 w kościele pw. bł. Marii Karłowskiej w Toruniu przy ul. Konstytucji 3-go Maja 52-60. Mszę Świętą poprzedzi różaniec o godz. 9:30.