Regulamin / Zapisy
Strona imprezy / organizator

gp minsk 2023 medal

Mirosław Sujak: Zapraszamy do Mińska Mazowieckiego na jubileuszową edycję 10. Jesiennego Grand Prix Mińska Mazowieckiego w biegach przełajowych. 16 września 2023 odbędą się biegi open dla mężczyzn na dystansie ok. 10 km  a dla kobiet ok. 6 km, marsz Nordic Walking na dystansie ok. 6 km oraz biegi dla dzieci i młodzieży na dystansach od 100 do 1000 m.

Organizator biegu MKB Dreptak w ramach opłaty startowej zapewnia numer startowy, elektroniczny pomiar czasu, posiłek regeneracyjny oraz wodę mineralną w czasie biegu oraz na mecie. Każdy zawodnik, który prawidłowo dokona zgłoszenia do dnia 31.08.2023 r. i do tego czasu ureguluje opłatę startową otrzyma: koszulkę techniczną z jubileuszowego X Biegu Jesienne Grand Prix Mińska Mazowieckiego w biegach przełajowych,  pas na numer startowy kieszenią oraz miejscem na np. żele i klucze. Każdy uczestnik ma mecie otrzyma także po każdym z biegów okolicznościowy medal dedykowany imprezie.

Miejsce i trasa biegów: biuro zawodów ul. Sportowa 1, obiekt MOSiR Sp. z o. o. Mińsk Mazowiecki. Trasa została wyznaczona w terenach leśnych Leśnictwa Stankowizna. Start i meta w okolicy biura zawodów. Zgłoszenia można dokonać poprzez stronę internetową zapisów.

Zapraszamy do zapisów na stronie internetowej klubu: http://www.mkbdreptak.pl/ruszyl-zapisy-na-10-jesienne-grand-prix/

Opłata startowa: bieg główny kobiety i mężczyźni oraz marsz NW – 70 złotych, biegi dziecięce i młodzieżowe – 30 złotych.

Termin zgłoszenia do dnia 31.08.2023 r. Po tym terminie w przypadku wolnych miejsc można dokonywać zgłoszeń jednakże uczestnik nie może dokonać wyboru rozmiaru koszulki przekazywanej uczestnikowi w pakiecie. W przypadku osiągnięcia przed 31.08.2023r. wyznaczonego limitu 200 uczestników panel zgłoszeniowy zostanie zamknięty.

Zadanie współfinansowane ze środków pochodzących z budżetu miasta Mińsk Mazowiecki.

ZAPRASZAMY!!!

gp minsk 2023 maly

REKLAMA