Wyniki -Klasyfikacja Generalna
Galeria
Relacja filmowa NEW

Wojtek Szota: Dziś po raz drugi w tym roku biegliśmy w Parku Moczydło. Tym razem jednak miała miejsce inauguracja cyklu Grand Prix Woli. Sześciokilometrową trasę pokonało ponad 80 startujących, którzy postanowili na sportowo spędzić dzisiejsze popołudnie. Nikt chyba nie żałował ponieważ warunki na bieganie były idealne.

Nie za ciepło a zachodzące słońce sprawiało, że moczydłowski park prezentował sie bardzo efektownie. Ja musiałem przejechać całą zakorkowaną Warszawę aby dotrzeć na start... było warto. Po ciężkim dniu pracy za biurkiem biegało się wspaniale. Nie myślałem nawet o zmęczeniu po niedzielnym Maratonie Wrocławskim. Zachęcam wszystkich do kolejnych startów na Moczydle a niezdecydowanym szczególnie polecam dzisiejszą galerię zdjęć wykonach przez Doris.

Walka na trasie jak zwykle była bardzo zacięta. Niespodziewanie wśród mężczyzn zwyciężył Karol Kaźmierczak pokonując Rafała Wojtczaka i faworyzowanego Marcina Czarneckiego. Podobnie jak w niedawnym Pucharze Warszawy wśród pań najszybsza była Dorota Kamień przed wracającą do formy Oleną Babenko i młodziutką Pauliną Ślusarczyk.

{google}-3855133924409035514{/google}