Zapisy
Strona imprezy
Fotorelacja 2019 / Fotorelacja i galerie 2018 /   Fotorelacja i galerie 2017  
Fotorelacja i galerie 2016 / Fotorelacja i galerie 2015
Fotorelacja 2014 - cz. 1 / Fotorelacja 2014 - cz. 2
Fotorelacja 2013 - cz. 1 / Fotorelacja 2013 - cz. 2

19recmedale2023raz1
Artur Kujawiński: Rekordowe otwarcie sezonu biegowego zbliża się wielkimi krokami. Do 19. edycji biegu Recordowa Dziesiątka pozostało już mniej niż 50 dni i z całą pewnością wszyscy szykujący się na to wydarzenie sportowe powinni podkręcić tempo na treningach. Czy wiecie, że wg. statystyk PZLA w sezonie 2022 polscy zawodnicy i zawodniczki najszybciej na ziemi polskiej biegali właśnie w Poznaniu?

Krystian Zalewski z czasem 28:57 i Izabela Paszkiewicz z czasem 32:20 triumfowali na poznańskiej Malcie i liczymy na to ,że powtórzą swój sukces również w sezonie 2023, czekamy z otwartymi ramionami!.

W tym roku w Poznaniu będziemy mieli prawdziwy Festiwal Recordów! Najpierw 11 marca o godzinie 18:00 tuż po zachodzie słońca, na poznańskiej Malcie odbędzie się po raz dziewiąty Nocna Recordowa Piątka w stylu SUPER HERO. A zatem będzie można spotkać wielu superbohaterów i superbohaterki.

Następnego dnia, w niedzielę punktualnie o 12:00 biegacze pobiegną ulicami centrum Poznania w kultowej Recordowej Dziesiątce po nowe rekordy życiowe na dystansie atestowanych 10 kilometrów. To będzie jak zawsze bardzo mocne otwarcie sezonu.

Każdego roku tysiące biegaczy ma wielkie oczekiwania wynikowe do tego startu, również wielu wybiera poznańską imprezę na swój debiut. Jest to idealny sprawdzian formy przed odbywającym się dwa tygodnie później Półmaratonem Warszawskim i kwietniowym Poznań Półmaraton.

To wszystko sprawia, że zawsze w marcu w Poznaniu zarówno czołówka polskich wyczynowców jak i znakomita część amatorów osiąga wymarzone wyniki. Zresztą kolejny raz na trasie pomogą pacemakerzy, trwa właśnie nabór i kompletowanie składu.

Ale najważniejsze czego obecnie biegaczki i biegacze oczekują to prezentacja tegorocznego medalu! A jest on iście wyjątkowy, unikatowy i jesteśmy przekonani, że jedyny w skali kraju!

recordowa

Tegoroczne motto na rewersie:
"Sukces to suma niewielkiego wysiłku powtarzanego z dnia na dzień" - jest inspiracją zarówno do formy medalu jak i motywacją do treningów i przygotowań do sezonu 2023. Jak wiemy na osiągnięcie sukcesu i celu składa się wiele czynników i wszystkie razem, prawidłowo ułożone dają wspaniałą całość. Zarówno w treningu jak i w życiu wszystko łączy się jak w puzzle i taki też jest motyw tegorocznej edycji.

Do tego mamy dla was niesamowitą niespodziankę! Medal z nocnych 5 kilometrów i medal z głównego biegu Recordowej Dziesiątki łączą się właśnie jak PUZZLE! Dlatego zachęcamy aby wystartować na obu dystansach i w niedzielę przynieść medal z sobotnich 5 kilometrów by po przebiegnięciu Recordowej Dziesiątki zrobić sobie przepiękne i wyjątkowe selfie z całym kompletem ;)

Wszystkie medale na 5 km będą koloru złotego ale po pandemicznej przerwie wracamy z naszą jedyną w swoim rodzaju rywalizacją sportową na 10 km gdyż za miejsca 1-100 na mecie, przyznamy medale koloru złotego, za miejsca 101-500 wręczymy medale koloru srebrnego a za miejsca od 501 i kolejne, z radością wręczymy piękne medale koloru brązowego.

Na liście mamy już blisko 2000 uczestników a to wskazuje, że limit wyczerpie się przed czasem. Osoby, które zgłosiły się na jeden dystans a chciałyby dopisać się na drugi dystans, prosimy o bezpośredni kontakt na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Osoby, które zapisują się od razu na dwa dystanse po wybraniu w panelu zapisów otrzymają łączną cenę promocyjną 105 zł, jest ona oczywiście niższa niż zapisując się na oba dystanse osobno.

Jeśli chcecie zdobyć całe PUZZLE ale jeden z dystansów postanowicie pokonać wirtualnie, możecie również taką opcję wybrać w panelu zapisów.

Do zobaczenia na starcie!

19recmedale1080

REKLAMAfalenica 2023 do art