Zapisy
Regulamin - drużynówka
ATEST TRASY
Strona imprezy
Relacja 2021

niepodlegla 21 6

Podczas Niepodległej Piątki na PGE Narodowym 6 listopada 2022 r. po raz pierwszy odbędą się Mistrzostwa Polski Drużyn w biegu na 5km.

Polski Związek Lekkiej Atletyki przychylił się do wniosku Fundacji Action-Life i powierzył jej organizację Mistrzostw Polski Drużyn w biegu na 5km -mówi Łukasz Rosiek Wiceprezes Fundacji Action-Life -Podczas wydarzenia rozdamy w sumie 8 kompletów medali Mistrzostw Polski! Także jest o co walczyć. Mistrzostwa Polski mają charakter otwarty także medal mistrzowski ma szansę zdobyć każdy, nie trzeba posiadać licencji PZLA.

W ramach Mistrzostw Polski Drużyn zostanie rozegranych 6 klasyfikacji:

- klasyfikacja kobiet z klubów posiadających licencje PZLA (liczy się suma 3 czasów najszybszych zawodniczek)
- klasyfikacja mężczyzn z klubów posiadających licencje PZLA (liczy się suma 3 czasów najszybszych zawodników)
- klasyfikacja MIX z klubów posiadających licencje PZLA (liczy się suma czasów 2 zawodniczek i 2 zawodników)

- klasyfikacja kobiet (liczy się suma 3 czasów najszybszych zawodniczek)
- klasyfikacja mężczyzn (liczy się suma 3 czasów najszybszych zawodników)
- klasyfikacja MIX (liczy się suma czasu 2 zawodniczek i 2 zawodników)

- klasyfikacja najliczniejsza drużyna zgłoszona do rywalizcji

W klasyfikacji klubów brane będą pod uwagę tylko te, które posiadają aktualne licencje zawodnicze i klubowe wydawana przez Polski Związek Lekkiej Atletyki.
W przypadku drużyn nieformalnych pod uwagę brane będą zespoły, które przy zgłoszeniu w rubryce klub podały identyczną nazwę np. Pszczółki, Biegające Miśki itp.

Klasyfikacje się nie dublują!

Osoby już zgłoszone poprzez stronę niepodlegla5.pl mogą dokonać jeszcze korekty zgłoszenia w profilu zawodnika poprawiając lub uzupełniając nazwę klubu, zrzeszenia, grupy nieformalnej aby zostać uwzględnionym w klasyfikacji końcowej rywalizacji podczas Niepodległej Piątki na PGE Narodowym!

Więcej o Biegu Niepodległa Piątka TUTAJ

PRZYPOMINAMY!!! OFERTA SPECJALNA DLA CZYTELNIKÓW MARATOŃCZYK.PL!

Jeżeli jeszcze nie zdecydowałeś się na start w Niepodległej Piątce na PGE Narodowym, to mamy dla Ciebie szczególną ofertę. Specjalnie dla naszych czytelników organizator przygotował  rabat! Wystarczy, że do 20 października wyślesz maila na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w tytule wpisując #maratonczyk.pl, a otrzymasz kod rabatowy na pakiet startowy w wysokości 24%!
Nie zwlekaj! Zamiast obowiązującej ceny 99 zł zapłacisz 75 zł Tylko do 20.10.2022!

medal nieepodlegla 22

REKLAMA

poznan maraton 2023