Zapisy
ATEST TRASY
Strona imprezy
Relacja 2021

medal nieepodlegla 22

Jakub Nowak: Już 6 listopada 2022 r. każdy z was ma szansę stanąć na starcie biegu rozgrywanego w całości na najważniejszej sportowej arenie w Polsce – na PGE Narodowym. Trasę biegu którą przygotowali organizatorzy można opisać w wielu przymiotnikach, takich jak: szybka, płaska, widowiskowa, atrakcyjna, o równej i gładkiej nawierzchni.

Czy to jest miejsce w którym można powalczyć o rekord życiowy? Odpowiedź brzmi "Zdecydowanie TAK". Jeżeli listopadowa aura dopisze, to lepszej trasy w Polsce nie znajdziecie :)

Bieg rozegrany zostanie na koronie stadionu PGE Narodowy, na pętli o eliptycznym kształcie. Jej długość wynosi 1,15 km, a więc będzie to 5 okrążeń szybkiego ścigania. Trasa posiada atest Polskiego Związku Lekkiej Atletyki i spełnia wszystkie wymogi, aby mogły być na niej imprezy rangi mistrzowskiej.
W ramach Niepodległej Piątki na PGE Narodowym odbędą się Mistrzostwa Polski kobiet i mężczyzn w biegu na 5km.

Jeżeli nie czujesz się na siłach żeby rywalizować z najszybszymi biegaczami w kraju – nie musisz się martwić. Dla zawodników przygotowanych zostanie 10 serii startowych.

niepodlegla 21 2
niepodlegla 21 3
Na większości dużych biegów start następuje falami. Podczas Niepodległej Piątki to Ty możesz zdecydować w której serii i o której godzinie chcesz wystartować. Nagrodzone zostaną zwyciężczynie i zwycięzcy każdej z wspomnianych 10 serii. Twój wynik bez względu na serię, w której wystartujesz, zostanie ujęty w klasyfikacji Mistrzostw Polski.

Niepodległa Piątka na PGE Narodowym będzie wydarzeniem, które każdy uczestnik zapamięta na długo. Ciekawa będzie nie tylko rywalizacja sportowa, ale także wszystko co będzie się działo na stadionie. Przygotowaliśmy dla Was wyjątkową oprawę biegu: animacje świetlne i dymne, ścianki do zdjęć z obsługą fotograficzną, piękny pamiątkowy medal. Na mecie będzie na Was czekać maskotka biegu :)

niepodlegla 21 7
niepodlegla 21 5

niepodlegla 21 6

Od godziny 11:30 do 14:00 na scenie w strefie kibica będzie pojawiać się zespół "Ferajna z Hoovera", który żywiołowym wykonaniem utworów z okresu 1918 roku, zapali biegaczy do rywalizacji, a kibiców do wspólnego śpiewania.

OFERTA SPECJALNA DLA CZYTELNIKÓW MARATOŃCZYK.PL!

Jeżeli jeszcze nie zdecydowałeś się na start w Niepodległej Piątce na PGE Narodowym, to mamy dla Ciebie szczególną ofertę. Specjalnie dla naszych czytelników organizator przygotował  rabat! Wystarczy, że do 20 października wyślesz maila na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w tytule wpisując #maratonczyk.pl, a otrzymasz kod rabatowy na pakiet startowy w wysokości 24%!
Nie zwlekaj! Zamiast obowiązującej ceny 99 zł zapłacisz 75 zł Tylko do 20.10.2022!

REKLAMA

poznan maraton 2023