Zapisy
Zbiórka
Medale :)

sghNa zdjęciu: Michał i Kuba Gantnera w tegorocznych koszulkach biegu oraz Marta Niścior

Natalia Grad: Do 15 maja każdy z was może wziąć udział w wirtualnym Biegu SGH i sprawdzić się na wybranym przez siebie dystansie! Wystarczy się zapisać, zarejestrować swój wynik w dowolnej aplikacji biegowej i przesłać go do nas! Wszystko możecie zrobić poprzez link zamieszczony na końcu artykułu. Więc niezależnie jak napięty macie grafik, czy gdzie was nogi poniosą w majówkę znajdziecie wolną chwilę dla sportu.

W tym roku możecie wystartować w 4 kategoriach:
⁃ Drużynowa open
⁃ Puchar uczelni
⁃ Puchar liceów
⁃ Puchar organizacji studenckich

Link do zapisów:
http://sts-timing.pl/event/wirtualny-bieg-sgh-2022/

Każdy uczestnik otrzyma pakiet startowy drogą pocztową. Całe wydarzenie zakończy się transmisją na żywo, na której zostanie ogłoszony zwycięzca i nastąpi przekazanie czeku naszej podopiecznej.

medal sgh 1

medal sgh 2

Kogo w tym roku wspieramy?

Ze względu na wyjątkową sytuację na świecie, w tym roku wybraliśmy Solomiię, która wraz z mamą opuściła ogarniętą wojną Ukrainę. Malutka Solomiia zmaga się z nowotworem neuroblastoma, jest już po kilku terapiach chemioterapii i megachemii, niestety ze względu na wojnę jej leczenie musiało zostać przerwane.

Gdy mama i Solomiia przybyły do Polski po ciężkiej podróży, zostały bez środków do życia, a co za tym idzie, brak środków na leczenie. Solomiia aktualnie znajduje się w szpitalu w Barcelonie, gdzie otrzymuje leczenie - niestety bardzo kosztowne.

Zachęcamy Was, do zapoznania się ze stroną na Facebooku i zbiórki dla Solomii. Pomóżmy zwyciężyć jej walkę z tą ciężką chorobą.

https://www.facebook.com/solomiiapakholivetska
https://www.siepomaga.pl/zycie-solomii