Strona zawodów

Relacja 2021 / Relacja 2019 / Relacja 2018 / Relacja 2017 /
  Relacja 2016 / Relacja 2015 / Relacja 2013

Kleszczów
Dziewiąta edycja biegu "Kleszczów na 5" odbędzie się 28 maja 2022 r.  W samym centrum Polski będzie można pobiec super szybką, atestowaną piątkę! Są jeszcze wolne miejsca! 

Co roku szybka trasa w Kleszczowie przyciąga na start, nie tylko amatorów biegania, ale również medalistów Mistrzostw Polski. Każdy ma ten sam cel! Nowy rekord życiowy. Na tegorocznej liście startowej jest już Tomasz Osmulski - multimedalista krajowych mistrzostw i zwycięzca Wings for Life., a swój start zapowiedziały Monika Kaczmarek oraz Sabina Jarząbek.

W Kleszczowie zawsze jest fantastyczna atmosfera, a w ostatni weekend maja odbędą się także Dni Kleszczowa. Spodziewamy się mnóstwa atrakcji dla dzieci, będą koncerty, dmuchańce, stoiska targowe, foodtracki. Po biegu można odwiedzić bardzo ciekawe miejsce -  taras widokowy odkrywki węgla brunatnego - w Kleszczowie przy ul. Szkolnej. Przy okazji warto podjechać również do znajdującej się nieopodal Góry Kamieńsk, wjechać na nią wyciągiem i podziwiać ze szczytu piękne widoki :) Zapraszamy!

Wzorem ubiegłych edycji uczestnicy biegu na 5 km otrzymają pamiątkowe koszulki, na mecie medale, a w pakiecie startowym wejście do Parku Zdrowia i Rozrywki Solpark, gdzie będzie można się zregenerować po szybkim biegu.

W programie zawodów nie zabraknie biegów dla dzieci. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie www.kleszczowna5.pl

Biegi dla dzieci

Najmłodsi uczestnicy rywalizować będą na kilku dystansach na bieżni Gminnego stadionu w Kleszczowie. Wszystkie dzieci otrzymają pamiątkowe medale, a najszybsi pamiątkowe statuetki.

Organizatorem biegu Kleszczów na 5 są LKS Omega Kleszczów, Solpark oraz Gmina Kleszczów. Szczegółowe informacje o zawodach dostępne są na stronie www.kleszczowna5.pl oraz na profilu imprezy na Facebook’u.

szybka piątka rodzinnie

Tomasz Osmulski

Monika Kaczmarek

REKLAMAfalenica 2023 do art