Wydarzenie na FB

masyw slezy1
Tomasz Łąk: Jeśli jesteście biegaczami z Wrocławia i okolic to zaproszenie jest do Was bo Ślężę macie na wyciągnięcie ręki. Zaproszony jest jednak każdy, kto będzie miał chęć się dołączyć do "ekipy Tomka"!

Tomek i przyjaciele wraz z Kilometrami Pomocy 8 stycznia 2022 przez 24h będą biegać po Ślęży. Pamiętajcie! Rozpoczęcie : 08.01.2022 godz. 10.00 Przełęcz Tąpadła - Ślęża, szlak żółty, tam i z powrotem. Zakończenie: 09.01.2022 godz.10.00

Mam na imię Tomek i jestem tatą Szymona. Kiedy mój syn w ubiegłym roku walczył z chorobą nowotworową ja podejmowałem się kolejnych biegowych wyzwań, żeby mu pomóc. Starałem się walczyć nie tylko mentalnie ale i walczyłem o pomoc finansową na rzecz małych pacjentów z Przylądka Nadziei, gdzie mój syn odbywał leczenie. Dzięki Wam Szymon wraca do zdrowia. I tak jak w ubiegłym roku, podejmuje się już niedługo kolejnego biegu po Ślęży z Wami.

W tym czasie nasza góra należeć będzie do Piotrka Maciuka. Będziemy pomagać nie tylko Piotrkowi, ale też jego rodzicom. Ja osobiście będę biegł w podziękowaniu za dar zdrowia dla mojego syna. W sercu też będę miał wszystkie dzieci z Przylądka. Kiedy syn walczył z chorobą ja walczyłem podejmując się kolejnych wyzwań. Był to okres walki i ofiary siebie. Wiedziałem wtedy, że nic więcej nie mogę zrobić jak tylko ofiarować swój trud, wysiłek, zmęczenie, pot.

Jędrka Maciuka i jego syna Piotrka poznałem na korytarzu Przylądka Nadziei. Piotrek zmaga się cały czas z niechcianym lokatorem. I właśnie chcąc pomóc Piotrkowi w walce z jego chorobą i chcąc udzielić wsparcia rodzicom Piotrka pragnę również i w tym roku podjąć się 24 godzinnego biegu po Ślęży wraz z Wami do czego z serca Was zapraszam. Będziemy zbierać na leczenie Piotrka i będziemy pamiętać o dzieciach z Przylądka.

Podczas tej edycji nie będzie zbiorki pieniędzy podczas beigu, podajemy za to link do zrzutki - https://zrzutka.pl/w6fbfa
Trwają też licytacje na utworzonym specjalnie wydarzeniu!

masyw slezy

 

REKLAMA
cracovia polmaraton top 2022