Strona imprezy
Relacja 2021

niepodlegla mp 2

Na początku miesiąca mogliśmy kibicować blisko 1000 zawodnikom, którzy stanęli na starcie Niepodległej Piątki na PGE Narodowym. W wietrzną pogodę biegacze dali z siebie wszystko i byliśmy świadkami zaciętej walki i dobrych rezultatów.

Przypomnijmy Mistrzynią Polski na 5km została Izabela Paszkiewicz z wynikiem 16.11, natomiast Mistrzem Polski na 5km Patryk Kozłowski z rezultatem 14.15. W dniu dzisiejszym Polski Związek Lekkiej Atletyki ogłosił że w 2022 roku Otwarte Mistrzostwa Polski kobiet i mężczyzn na 5km również zagoszczą na PGE Narodowym i podczas wydarzenie Niepodległa Piątka znów zobaczyć będziemy mogli czołówkę najszybszych polskich biegaczy.

Bardzo się cieszymy że Polski Związek Lekkiej Atletyki docenił nas jako organizatorów i powierzył nam na kolejny rok organizację Mistrzostw Polski kobiet i mężczyzn na 5km. W tym roku podczas wydarzenia gościliśmy ponad 3000 biegaczy i kibiców. Mam nadzieję że w przyszłym roku w jeszcze większym gronie spotkamy się na PGE Narodowym! A ja w imieniu organizatora i wszystkich partnerów mogę zapewnić że dołożymy wszelkich starań aby Niepodległa Piątka na PGE Narodowym była niezapomnianym wydarzeniem!” – powiedział nam Jakub Nowak, Prezes Zarządu Fundacji Action-Life organizatora Niepodległej Piątki na PGE Narodowym.

Trzymamy kciuki za organizatorów! W tym roku wydarzenie było przygotowane na wysokim poziomie, mamy nadzieję że przyszły rok będzie tylko lepszy i pogoda również dopisze.

niepodlegla mp 7

niepodlegla mp cz8 238

niepodlegla mp cz7

REKLAMAfalenica 2023 do art