Zapisy
Regulamin / Regulamin imprezy masowej
Strona imprezy

iza paszkiewiczIzabela Paszkiewicz na mecie 13. PKO Poznań Półmaratonu - 17.20.2021 (fot. Dorota Szota)

7 listopada podczas Niepodległej Piątki na PGE Narodowym Izabela Paszkiewicz podejmie próbę bicia rekordu Polski na 5km. Po fenomenalnych występach na Półmaratonie w Poznaniu i Maratonie Berlińskim gdzie Izabela zameldowała się na mecie z nowymi rekordami życiowymi, półmaratońskim – 1:10:13 i maratońskim – 2:27:41, przyszedł czas na bieganie na krótszych dystansach.

Widać że jestem w bardzo dobrej dyspozycji i z trenerem postanowiliśmy spróbować zaatakować Rekord Polski na dystansie 5km, podczas Mistrzostw Polski, które odbędą się w Warszawie 7 listopada. Rozmawiałam z organizatorami i zapowiada się bardzo szybki bieg. Dyktowane będzie tempo na Rekord Polski na wynik poniżej 15:34. Mam nadzieję że pogoda dopisze - mówi Izabela Paszkiewicz.

Izabela jest w stanie pobiec na Rekord Polski na 5km. Trasa na PGE Narodowym jest bardzo szybka. Jeżeli pogoda dopisze to wszystko jest możliwe - dodaje Jakubowski Marek, trener Izabeli Paszkiewicz.

Przypomnijmy, 7 listopada na PGE Narodowym, rozegrana zostanie Niepodległa Piątka na PGE Narodowym, impreza w randze Otwartych Mistrzostw Polski kobiet i mężczyzn na 5km. Zawody zostaną rozegrane w 7 turach po 200 uczestników. Na stadionie przygotowana będzie również strefa dla kibiców, oraz transmisja live w Internecie, podczas której będzie można śledzić zmagania wszystkich biegaczy.

Zapraszamy i zachęcamy do wzięcia udziału w wydarzeniu! Zapisy wciąz trwają na stronie niepodlegla5.pl