N5 z kim pobiegnne1
Zapisy

Regulamin / Regulamin imprezy masowej
Strona imprezy

Organizator Niepodległej Piątki na PGE Narodowym postanowił porozmawiać z osobami, które zgłosiły chęć startu w biegu, który odbędzie się 7.11.2021. Dziś pierwszy odcinek:

Bum! Zaczynamy nasz nowy cykl Z Kim Pobiegnę?. Przepytujemy w nim biegaczki i biegaczy, którzy wystartują w Niepodległej5. Na pierwszy ogień – Natalia.

Biegusiem o mnie!
Jestem Natalia, mam 30 lat. Pracuję w korporacji, najwięcej czasu spędzam ostatnio na callach :) Jeśli chodzi o bieganie, najbardziej zmotywowana byłam trzy-cztery lata temu. Ale Niepodległa5 to super okazja, by wrócić. To jeden z najfajniejszych sportów – biegać można wszędzie, nie potrzeba do tego specjalistycznego sprzętu. A poza tym uwielbiam atmosferę wspólnego biegu.

Idealny weekend zaczynam od?
Kawy! Ale przede wszystkim odpowiedniej ilości snu. Sobota rano to mój ulubiony moment tygodnia, kiedy nie muszę się z niczym spieszyć.

Moje ulubiona miejscówka do biegania w Warszawie to?
Niedawno przeprowadziłam się na Służew i jeszcze szukam ulubionej trasy. Kiedy mieszkałam na Ursynowie, uwielbiałam biegać niedaleko ulicy Rosoła. Jest tam aleja drzew, która wygląda cudownie i wiosną, i jesienią. Niczym zaczarowana kraina.

Na Stadionie Narodowym najlepiej bawiłam się na?
Koncercie Coldplay w 2017 r. Organizacja była świetna, a chłopaki dały czadu!

Twój ulubiony moment w trakcie biegu to?
Pierwsze, co przychodzi na myśl, to jego koniec ;) Ale tak naprawdę najbardziej lubię moment wyjścia z domu – zmotywowania się, włożenia butów, wybrania ulubionej playlisty. Wtedy jestem z siebie najbardziej dumna.

N5 z kim pobiegne 1