Strona zawodów i zapisy

wiazowna trail

WTF: 28 sierpnia 2021 roku odbędzie całkiem nowy bieg o nazwie „WTF – Wiązowna Trail & Fun”. Celem imprezy, oprócz pokonania bardzo ciekawej trasy i zdobycia pamiątkowego medalu jest popularyzowanie biegania, aktywnego stylu życia i upowszechnianie sportu w rodzinie a także promocja walorów turystyczne Gminy Wiązowna.

Bieg ma charakter biegu przełajowego. Trasy poszczególnych dystansów będą wiodły w większości ścieżkami leśnymi Nadleśnictwa Celestynów. Do wyboru są dwa dystanse, krótszy na około 5 km i dłuższy na około 10 km. Przewidziany jest także bieg dla dzieci na dystansie około 500 m. 

Już dziś możemy zdradzić, że na uczestników będzie czekała bardzo ciekawa trasa, która zapadnie w pamięci na długo. Nie zabraknie także doskonałej atmosfery, nuty rywalizacji i niespodzianek dla najmłodszych uczestników. Zapraszamy serdecznie wszystkich amatorów aktywności.

Klub sportowy “Team ZabieganeDni”, znany w gminie Wiązowna m.in. z organizacji treningów do 41. Półmaratonu Wiązowskiego, organizuje w Gliniance swój pierwszy oficjalny bieg trailowy. “Team ZabieganeDni” to Klub zrodzony z pasji do sportu, działający od 2017 roku. W swojej dotychczasowej działalności może poszczycić się organizacją imprez z cyklu Król i Królowa Podbiegów, treningów indywidualnych oraz grupowych, w tym zajęć dla dzieci i młodzieży. Posiadają licencję PZLA i wykwalifikowaną kadrę trenerską.

Więcej informacji i zapisy na: http://wiazownatrailfun.pl/