Strona Agnieszki Janasiak
FB Agnieszki Janasiak
Zrzutka - Agnieszka Janasiak

a janasiak 2

Agnieszka Janasiak - biegaczka, zwyciężczyni Wings for Life 2016, wicemistrzyni Polski w maratonie, coach, mgr fizjoterapii, biegowy trener personalny i jednocześnie bohaterka jednego z najdramatyczniejszych finiszów w polskim maratonie. Tyle o sobie na swojej stronie AGARUN JANASIAK na FB napisała Agnieszka. Jej motto "My running my life", mówi wszystko o tym co robi i co chciałaby robić. Tymczasem życie pisze czasem odmienne od wymarzonych scenariusze. Agnieszkę czeka operacja i w tych ciężkich dla wszystkich czasach zwraca się do biegowego świata o wsparcie.

Po 4 operacjach myślałam, że wrócę do biegania, ale konieczna jest kolejna. Halluksy przeszły w stan zaawansowany, a jedyną drogą by powrócić do sprawności jest zabieg. Ważna będzie rehabilitacyjna i okres rekonwalescencji. To ostatnie to spore nakłady finansowe, stąd założyłam zbiórkę z nagrodami na zrzutka.pl Jest to też związane z tym, że pracowałam jako instruktor prozdrowotnych form ruchu, a z racji pandemii straciłam źródło dochodu.

Dołożę wszelkich starań by jeszcze zaskoczyć pozytywnie biegowy, a moja determinacja pozwoli osiągać niemożliwe.

- dodaje Agnieszka - ze sportowym pozdrowieniem :)

Agnieszka Janasiak w 2009 roku zdobyła wicemistrzostwo Polski w maratonie w Dębnie w (2:38:15), II miejsce w Poznań Marathon – 2009 z życiówką 2:37:33, II miejsce w Łódź Maraton w 2011 roku (02:42:20), III miejsce w Galaxy International Marathon Macau it. W roku 2016 wygrała charytatywny bieg Wings For Life w swoim rodzinnym mieście pokonując dystans 39,94 km.

Więcej informacji o Agnieszce Janasiak znajdziecie na jej stronie www http://agarun.pl/

Agnieszka Janasiak i jej finisz, który obiegł prawie cały świat. „Jest co opowiadać”