Strona imprezy

bieg sylwestrowy krakowZIS/KKB Dystans: Zdrowie i bezpieczeństwo uczestników krakowskich wydarzeń biegowych są dla nas – jako organizatorów – najważniejsze. Dlatego – z uwagi na panującą sytuację epidemiczną, a także brak możliwości przewidzenia jej rozwoju i związanych z nią obostrzeń i regulacji prawnych dotyczących organizacji wydarzeń sportowych – Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie i Krakowski Klub Biegacza Dystans podjęli decyzję o odwołaniu tegorocznej odsłony Krakowskiego Biegu Sylwestrowego.

Wszyscy liczymy na to, że w nieodległym czasie sytuacja związana z pandemią koronawirusa się poprawi i przyszły rok będziemy mogli wspólnie pożegnać na sportowo – podczas 17. Krakowskiego Biegu Sylwestrowego!

Pomysłowych biegaczy, którzy rozpoczęli już prace nad fantazyjnymi przebraniami z nadzieją na pokonanie w nich trasy „Smoczej Piątki” lub „Radosnej Dziesiątki” prosimy o zachowanie strojów na następnego Sylwestra na sportowo.

Pamiętajmy, by w tym trudnym dla nas wszystkich czasie biegać bezpiecznie. Bądźmy aktywni, ale dbajmy o siebie nawzajem!