5x5 1
Link do zrzutki

Dominika Daniec: Czy przyjaźń i wsparcie można połączyć z bieganiem? Okazuje się, że w tych trudnych czasach tak, i w dodatku bez granic!

Kiedy z końcem października po dwóch tygodniach od zamknięcia decyzją premiera branży fitness, dowiedzieliśmy się, że nie prędko możemy liczyć na jakiekolwiek wsparcie finansowe nakręciliśmy z naszą ekipą teledysk i protest song żeby w ten sposób okazać co czujemy, i tą drogą poprosić o wsparcie dla naszych klubów na www.zrzutka.pl/hifitness

O akcji usłyszał nasz angielski przyjaciel Scott Page, który od trzech lat rekreacyjnie biega. Niewiele się zastanawiając zadeklarował, że przebiegnie pięć biegów maratońskich w ciągu pięciu dni z rzędu, żeby w ten sposób nagłośnić sprawę i zebrać 1000 funtów dla naszego klubu fitness.

Nawet dla nas, osób z branży pomysł wydawał się szalony i fizycznie nie do zrobienia dla człowieka, który trzy lata temu „wyszedł z pubu” żeby się trochę poruszać.Jak postanowił tak zrobił i bez żadnego problemu każdego dnia wybierając inną trasę przebiegł pięć maratonów dając w ten sposób świadectwo ogromnej przyjaźni, zaangażowania i wsparcia. Dla nas Polaków proszenie o pomoc i zaangażowanie w nią wielu ludzi może wydawać się trudne, a okazuje się, że można czerpać obopulną radość.

W imieniu naszych Klubowiczów i Paracowników dziękujemy Scottowi za zaangażowanie i hart ducha. Warto też wspomnieć o jego skromności. Nie dał się namówić na publikacje w brytyjskich mediach związanych z bieganiem. Uważa bowiem, że wynik nie jest tego wart

Ze sportowymi pozdrowieniami dla wszystkich biegaczek i biegaczy
Dominika i Dominik z HiFitness Zakopane.

trasy 5x5
5x5 7

5x5 8

5x5 9

5x5 10

5x5 11