Strona imprezy
Zapisy
Zapisy - dzieci

sgh bieg 2019 16Bieg SGH 2019 (fot. archiwum organizatora)

Zuzanna Dwojak: Przed nami już 7. edycja Mokotowskiego Biegu SGH. W tym roku cały dochód z biegu przekazany zostanie na leczenie rocznego Jasia Pietrzyka, który od urodzenia nie może w pełni słyszeć i potrzebuje kosztownej operacji wykonywanej jedynie w Stanach Zjednoczonych. Już 25 października weź udział w wirtualnym Biegu SGH i po raz siódmy pomóż nam przywrócić uśmiech na twarzy potrzebującego dziecka!

Bieg odbędzie się “wirtualnie” - czyli każdy będzie mieć 3 tygodnie (25 paździenika - 15 listopada), żeby przebiec wybrany przez siebie dystans, a otrzymany czas będzie można przesłać przez panel zawodów DataSport.

 Dla dorosłych do wyboru będą dwie trasy o długości 5 km oraz 10 km. Oczywiście znajdzie się również coś dla młodszych zawodników, którzy mogą wystartować na dystansie 1,1 km. W każdym tygodniu zostaną wyłonieni zwycięzcy, których ogłosimy 15 listopada, podczas transmisji online ceremonii, na której przekażemy również czek rodzinie.

Mokotowski Bieg SGH jest wydarzeniem szczególnym, ponieważ w całości jest organizowany przez studentów Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Charytatywny charakter biegu sprawia, że co roku jest wspierany przez wiele osób ze świata sportu i nie tylko.

Zapraszamy na nasz Fanpage https://www.facebook.com/biegsgh/
Zapisy oraz więcej informacji dostępne są na stronie www.biegsgh.pl.
Do zobaczenia na wirtualnej trasie!

bieg sgh 2020 top