Warning: PHP Startup: corrupt JPEG data: 65536 extraneous bytes before marker in /maratonczyk/administrator/components/com_jchoptimize/vendor/jchoptimize/core/src/Html/CacheManager.php on line 368
16. Recordowa Dziesiątka - podsumowanie

Wyniki
Strona Imprezy

recordowa 2020 foto 11

Artur Kujawiński: Dziękujemy! Ponad 2 tys. biegaczek i biegaczy oraz dzieci i młodzież wzięło udział w wyjątkowej edycji 16 Recordowej Dziesiątki.

Edycja ta była wyjątkowa ponieważ w związku z panującą pandemią organizatorzy przeprowadzili wersję wirtualną ale udało się również realnie pobiec zgodnie z obowiązującymi obostrzeniami z frekwencją do 150 osób.

To był trudny czas dla nas jako organizatorów i nadal taki pozostaje. Na szczęście w tym czasie korespondowaliśmy z wami czyli ze wspaniałymi uczestnikami, którzy dodawali nam otuchy i wielkiego wsparcia praktycznie codziennie!

Jeżeli chodzi o realny event, TAK, udało nam się spotkać przy limicie 150 osób by na historycznej atestowanej trasie wraz z pacemakerami realnie pomóc wam w uzyskaniu rekordów życiowych (i takie też padły!).

Jesteśmy wam ogromnie wdzięczni za tak liczny odzew! Wiemy, że nie było to łatwe, w różnych lokalizacjach mimo że biegliśmy osobno to myślą i sercem wszyscy biegliśmy RAZEM! W edycji wirtualnej brali udział również zawodnicy i zawodniczki zagraniczni z takich krajów jak: Białoruś, Belgia, Niemcy, Słowacja a nawet Tanzania.
Zwycięzcą tegorocznej wirtualnej edycji 16 Recordowej Dziesiątki został JACEK STADNIK z Zielonej Góry z czasem 32:16 ! Najszybszą kobietą okazała się MARTYNA KONARZEWSKA z miejscowości Działdowo z czasem 37:05.

Przed nami teraz duża akcja pakowania i wysyłki. Wszyscy uczestnicy wirtualnej edycji otrzymają pamiątkowy piękny medal, oryginalny numer startowy oraz voucher do sklepu eobuwie.pl
Zgodnie z naszą tradycją pierwsze 100 osób otrzyma medal koloru złotego, za zajęcie miejsca od 101-500 przyznajemy medale koloru srebrnego a powyżej miejsca 501 medale koloru brązowego.
Dodatkowo zwycięzcy kategorii wiekowych oraz pierwsza trójka kobiet i mężczyzn otrzyma voucher na start w edycji 2021. Firma Adrunaline ufundowała również vouchery do swojego sklepu na zakup odzieży marki Adrunaline dla wszystkich osób nagradzanych w kategoriach wiekowych!

Dziękujemy wszystkim Sponsorom i Partnerom, którzy do końca zostali przy nas i z którymi chcemy spotkać się również w przyszłym roku: Adrunaline, eobuwie.pl, Cisowianka – Nałęczów Zdrój Sp. z o.o., OneDayMore, Browar Grodzisk, MK Cafe, Strauss Coffe, Limaro oraz marka Lajkonik.

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim uczestnikom, zdjęcia jakie nadsyłaliście, liczne słowa wsparcia i otuchy w tym trudnym czasie, dają nam siłę by przetrwać ten ciężki okres i mamy nadzieję, że spotkamy się na ulicach miasta Poznania w marcu 2021.

Do zobaczenia!

recordowa 2020 foto 1

recordowa 2020 foto 2

recordowa 2020 foto 3

recordowa 2020 foto 4

recordowa 2020 foto 5

recordowa 2020 foto 10

recordowa 2020 foto 13