ZAPISY
ZAPISY - DZIECI
Zapowiedź 2019 (FILM)
Strona imprezy
Fotorelacja 2018

Medal Bieg SGH

Już po raz szósty będziemy mieli okazję pobiec w największym biegu studenckim w Polsce, w Biegu SGH. Biegu, który z wydarzenia wyłącznie studenckiego stał się pełnoprawnym biegiem ulicznym. Organizatorzy, Samorząd Studentów Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, spodziewają się, że już 28 kwietnia ulicami Mokotowa pobiegnie ponad 2 000 osób.

Jest to impreza wyjątkowa, bo nie dość, że organizowana wyłącznie przez grupę uzdolnionych i niezwykle zmotywowanych studentów, to odbywa się również w celu charytatywnym.

Jak co roku, cały zysk z imprezy zostaną przeznaczone na pomoc potrzebującemu dziecku, w tym roku będzie to Teoś z Wiązownej. Chłopiec choruje na dysplazję kostną oraz karłowatość i potrzebuje pieniędzy na operację kolan.

Nie tylko powód, dla którego pobiegniemy jest wyjątkowy. Zostały wytyczone 3 trasy: 10 km, 5 km oraz dystans przygotowany z myślą o najmłodszych: 1,1 km. Tegoroczne trasy przechodzą przez odcinki największych ulic Mokotowa - al. Niepodległości, ul. Batorego czy ul. Puławską.

W tym roku przyłożyliśmy bardzo dużą wagę do zaprojektowania tras Biegu. Chcieliśmy wyjść naprzeciw biegaczom i skorzystać z możliwości jakie daje nam teren wokół naszej uczelni - mówi Arek Chruściel, koordynator Biegu SGH. Trasy na 5 oraz 10 kmposiadają atest PZLA,w dodatku są niezwykle szybkie, na płaskim terenie z minimalną liczbą łagodnych zakrętów- stworzone specjalnie z myślą o biciu własnych rekordów życiowych - dodaje.

TRASY

Organizatorzy zadbali również o to, żeby dla tych, którzy już ukończyli swój bieg albo tych, którzy po prostu przyszli pokibicować nie zabrakło atrakcji. W tym celu na wiosce biegowej znajdą się m.in. food trucki, strefa atrakcji dla dzieciczy leżaki dla tych, którzy będą woleli odpocząć. Po biegu będzie także przygotowany posiłek. Na mecie na biegaczy będą czekały wyjątkowe medale, których projekt już teraz można podziwiać na fanpage’u Biegu SGH na Facebooku: https://www.facebook.com/biegsgh/
MEDAL

Medal został zaprojektowany przede wszystkim tak, aby kojarzył się z naszym Biegiem – zaznacza Arek Chruściel – i tak na przodzie medalu możemy ujrzeć budynek naszej Alma Mater, natomiast tył medalu jest w całości poświęcony Teosiowi.

Bieg SGH trasa 5km

Bieg SGH trasa 10km

Bieg SGH trasa dla dzieci

W pakiecie startowym jest również okolicznościowa koszulka biegowa, która prezentuje się następująco:

KOSZULKA

W tym roku postawiliśmy docenić najszybszych biegaczy, przygotowując dla nich atrakcyjne nagrody. Poza szklanymi statuetkami dla najlepszej „trójki” wszystkich kategorii, czekają też atrakcyjne nagrody ufundowane między innymi przezfirmę Polar, Wyjątkowy Prezent czy Ziaja. Dodatkowo dzięki współpracy z firmą Forpro, najszybsi uczestnicy Biegu SGH uzyskają pokaźne vouchery na zakup akcesoriów do biegania – zwraca uwagę Chruściel.

Pakiety startowe rozchodzą się jak ciepłe bułeczki, więc trzeba się spieszyć, żeby zdążyć zdobyć swój! Można je nabyć pod adresem: https://bieg.samorzadsgh.pl/zapisy/ Nie ma co zwlekać, Bieg SGH tuż za rogiem, dlatego warto już teraz zarezerwować sobie datę 28 kwietnia. Do zobaczenia na trasie!

Koszulka Bieg SGH