ZAPISY
ZAPISY - DZIECI
Zapowiedź 2019 (FILM)
Strona imprezy
Fotorelacja 2018

sgh 2018 4
Jakub Nowak: Już 28.04 odbędzie się szósta edycja najpopularniejszego biegu studenckiego w Polsce – Biegu SGH. Jak co roku cały dochód z wydarzenia przekazany zostanie na leczenie niepełnosprawnego dziecka. W tym roku będzie to 3-letni Teoś, który od urodzenia zmaga się z dysplazją kostną.

Organizatorzy przygotowali w tym roku 2 trasy dla dorosłych: na 5 oraz na 10 km, a także trasę dla dzieci o długości 1,1 km. Trasy dla dorosłych są przede wszystkim piekielnie szybkie – mała ilość zakrętów, płaski teren oraz fakt, że zarówno trasa na 5, jak i na 10 km posiadają atest PZLA, mają sprawić, że na Mokotowie posypią się życiówki.

Nie zabraknie też atrakcji w Wiosce Biegowej, która jak co roku ulokowana zostanie w Ogrodach Rektorskich Szkoły Głównej Handlowej – tam przed biegiem będzie można się rozgrzać, a po biegu odpocząć, zjeść czy skorzystać z bezpłatnych masaży.

sgh 2018 2
sgh 2018 1
Co jeszcze wyróżnia Bieg SGH? Charytatywny charakter sprawia, że chętnie jest on bezinteresownie wspierany przez znane i lubiane osoby ze świata sportu. W tym roku swoje wsparcie zadeklarowali m.in. znani biegacze uliczni – Łukasz Oskierko, Julita Kotecka-Nerek, Mateusz Jasiński, Wojciech Kopeć czy Marcin Suski, ale też polscy lekkoatleci, których znamy z reprezentacji Polski, tacy jak np. Joanna Jóźwik czy Angelika Cichocka.

Bieg otrzymał również Patronaty Honorowe PZLA, PKOL, Burmistrza Dzielnicy Mokotów, Marszałka Województwa Mazowieckiego, Rektora SGH, a także Burmistrza Gminy Wiązowna, której mieszkańcem jest mały Teoś.

Cena pakietu to 45-55zł (w zależności od tego kiedy go zakupimy), pakiet dla dziecka kosztuje 20zł.

FILM - ZAPOWIEDŹ 2019

sgh 2018 3

Zapisy już trwają!!
Spotkajmy się na trasie!

Baner 350x450 4 Obszar roboczy 1