Stanisław Majkowski: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Klub Biegacza ‑ Goch Bytów apelują o wzięcie udziału w Nordic Walking i biegu w dniu 27 września 2009 r. Będzie to impreza wyjątkowa, ponieważ chcemy pomóc potrzebującej matce, która została sama z niepełnosprawnym 17-letnim synem. Kuba waży 39 kilogramów, ma porażenie mózgowe, zespół Westa, uszkodzony wzrok i nie potrafi mówić. Drugi 19-letni syn Łukasz był jej jedynym wsparciem. Odszedł nagle w ciągu kilku godzin. Żarłoczna bakteria zniszczyła mu płuca nim zaczął się cieszyć wakacjami. Pozbawiona wsparcia starszego syna znalazła się w dramatycznej sytuacji, dlatego wpisowe będą naszą ‑ cegiełką. 

Zebrane fundusze zostaną przekazane Bożenie Mielewczyk. Pomoc drugiemu człowiekowi jest naszą powinnością dlatego maszerujmy i biegajmy dla lepszego jutra Pani Bożeny i Kubusia. Liczy się każdy centymetr i każdy grosz. IMPREZA- ma charakter charytatywny i towarzyski START- 27 września (niedziela) 2009 r. godz. 14:00 kijkarze, 14:30 biegacze.

MIEJSCE- MOSiR, Bytów, ul. Mickiewicza 13
DYSTANS- 10 km, pętle 6x1660 m - pokonujemy w zależności od kondycji (można, np. tylko 1 pętle)
WPISOWE- 20 zł (można mniej lub więcej)
BIURO- czynne w dniu imprezy od godz. 13:00 - Klub Olimpijczyka.
KONTAKT- tel. 0511 401 340, email: maratońTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
ZAPISY- maratońTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., oraz na miejscu w biurze.

Każdy uczestnik otrzyma podziękowanie. Wśród wszystkich uczestników zostaną wylosowane upominki. Najmłodszy i najstarszy uczestnik oraz zwycięzcy w kategorii ogólnej kobiet i mężczyzn dostaną puchary. Zakończenie i podsumowanie przy ognisku i kiełbasce a w razie niepogody w Klubie Olimpijczyka.
WEŹ UDZIAŁ W MARSZU LUB BIEGU W TAK SZCZYTNYM CELU!
{moscomment}