Eksperci Reeboka to czołowi polscy biegacze i trenerzy. Tylko teraz możesz bezpłatnie zbadać swoje stopy na ScanDiscu, a także swobodnie porozmawiać z nimi na temat różnych aspektów treningu biegowego. Eksperci Reeboka są do Waszej dyspozycji w wybranych sklepach Intersport w dniach 21 sierpnia - 20 września 2009 roku. Kup buty Reebok Premier w sklepie Intersport, a otrzymasz 15% rabatu i profesjonalną koszulkę biegową gratis!

Poniżej prezentujemy sylwetki ekspertów Reeboka.

Bartłomiej Pędzich/Renata Antropik (C.H. Sadyba, Warszawa)

Renata to absolwentka AWF, czołowa polska biegaczka długodystansowa, wicemistrzyni Polski na 10 km. Bartek to doświadczony i uzdolniony biegacz, specjalizuje się biegach średnich i długich.

 

Michał Janczarek/Jakub Nowak (C.H. Złote Tarasy, Warszawa)

Michał to doskonały pięcioboista i miłośnik biegania. Na swoim koncie ma m.in. tytuł Mistrza Świata i Europy w czwórboju. Kuba to jeden z najzdolniejszych biegaczy młodego pokolenia, specjalista od biegów przełajowych.

 

Wojciech Kałdowski/Oskar Przysiężny (Galeria Bałtycka, Gdańsk)

Wojtek to legenda polskich biegów średnich, halowy wicemistrz Europy na 800 m, 19-krotny mistrz Polski. Oksar specjalizuje się w biegu na 1500 m, należy do ścisłej krajowej czołówki na tym dystansie.

 

Błażej Brzeziński/Michał Brzeziński (Fokus Park, Bydgoszcz)

Chyba najbardziej utalentowane rodzeństwo biegowe w Polsce. Błażej do niedawna specjalizował się w biegach górskich, a obecnie pod okiem trenera Grzegorza Stefanko szykuje się do maratońskiego debiutu. Brat Michał specjalizuje się w biegach z przeszkodami.

 

Zbigniew Nadolski (C.H. Pestka, Poznań)

Przed laty doskonały zawodnik, a obecnie doskonały trener. Rekord życiowy w maratonie - 2 godzin 11 minut i 57 sekund. Spod jego ręki wyszło wiele wspaniałych biegaczek m.in. Grażyna Syrek, Justyna Lesman, a także Karolina Jarzyńska.

 

 

Agnieszka Ciołek/Agnieszka Pietsch-Fulbiszewska

Agnieszka Ciołek to obecnie jedna z najlepszych w Polsce biegaczek na dystansie 5 km, reprezentantka Polski w lekkoatletyce. Jej klubowa partnerka Agnieszka Pietsch - Fulbiszewska specjalizuje się w biegach średnich.

 

Marcin Uciechowski/Teresa Uciechowska (Solaria Center, Opole)

Niezwykle usportowione rodzeństwo. Teresa to uczestniczka Mistrzostw Europy i Świata w biegach górskich. Marcin preferuje bieganie na bieżni. Jego koronny dystans to 800 m.

 

Tomasz Miśkowiec (Silesia City Center, Katowice)

Tomek to kilkukrotny medalista mistrzostw Polski w biegach długich, reprezentant Polski w kadrze U22.

 

 

 

Jacek Warachim (C.H. Plejada, Bytom)

Absolwent katowickiej AWF i instruktor lekkoatletyki. Wielokrotny mistrz woj. Śląskiego biegach średnich w kategoriach młodzieżowych.

 

 


Rafał Snochowski/Krzysztof Janik (Galeria Krakowska)

Rafał to multimedalista Mistrzostw Polski w biegu na dystansie 1500 m, reprezentant Polski w lekkoatletyce. Krzysztof obecnie koncentruje się na startach w biegach ulicznych.
{moscomment}