Strona imprezy

tropem1

Już w najbliższy weekend, 03.03.2019 r., startuje jeden z największych biegów w Polsce – Tropem Wilczym pobiegnie ponad 350 miast i zagranica. W VII edycji biegu warszawiacy przetestują nie tylko nową lokalizację, jaką jest Fort Bema, ale także specjalnie stworzoną aplikację, dzięki której będą mogli sprawdzić wynik, połączyć się ze swoją drużyną, czy wysłać sygnał SOS do ratowników podczas biegu. Zarejestrowani w Warszawie biegacze będą mogli jako pierwsi skorzystać z aplikacji przygotowanej przez Organizatorów Biegu Tropem Wilczym, która pomoże w nawigacji trasy. Rejestrując się pomocą przydzielonego numeru SKU oraz adresu mailowego, za pomocą których będą identyfikowani przez aplikację oraz  uzyska dostęp do prywatnego profilu, w którym będą widoczne wybrane przez niego trasy i dotychczasowe biegi oraz plan biegów, które dopiero się odbędą.
W sekcji BIEG zawodnicy mogą sprawdzić swój wynik na tle innych zawodników oraz uzyskać dodatkowe informacje na temat kolejnych zapisów i tego, w jaki sposób zarejestrować się do biegu lub gdzie odebrać pakiet startowy. W VII edycji Biegu Tropem Wilczym aplikacja posłuży jedynie warszawskim biegaczom, jednak w kolejnych edycjach planowana jest szersza wersja aplikacji zawierająca wszystkie miejscowości organizujące bieg.  Dostęp do aplikacji będą mieli użytkownicy systemu Android.

Aplikacja z lekcją historii

Każdy bieg ma swojego patrona. Wyznaczone przez Organizatorów trasy to ścieżki pamięci Żołnierzy Wyklętych. W tym roku są to Antoni Heda, Kapitan Jerzy Stawski, Barbara Otwinowska, Władysław Siła Nowicki, StanisławaRachwałowa i Paweł Jasienica. Do każdego biegu są przypisani też bohaterowie. Po kliknięciu w wizerunek bohatera wyświetli siękrótki biogram oraz informacje o bohaterze. W momencie startu wciskając przycisk BIEGNIJ aplikacja zacznie zliczać czas. W trakcie biegu w każdej chwili można będzie również wezwać pomoc poprzez przycisk alarmowy, który wysyła za pomocą smsa wysyła informacje GPSz lokalizacją osoby potrzebującej pomocy.  Po zakończeniu biegu, aplikacja poda nam przebiegnięty dystans, czas oraz średnie tempo, a także wyświetli zapisaną ścieżkę na mapie.

Trenuj z Aplikacją Tropem Wilczym

Zanim rozpoczniemy kolejną przygodę z Biegiem Tropem Wilczym, aplikacja za pomocą sekcji  TRENINGI pomoże nam przygotować się do kolejnego startu. Tak jak w oficjalnym biegu,  możliwa jest rejestracja swojego dystansu, czas oraz wynik. Dzięki logowaniu można wrócić do wyników i porównywać je z kolejnymi pomiarami. Korzystając z tej funkcji aplikacja pokaże również statystyki danego miesiąca czy nawet roku.  Tu również biegacze mogą odkrywać ciekawostki historyczne, także bohaterów przypisanych do konkretnych treningów. Za pomocą połączenia kont z mediami społecznościowymi można dzielić się wynikiem na profilach Facebook czy Instagram.

{moscomment}