Fotorelacja (fot. Piotr Silisiniewicz)

 Strona zawodów

Igor Błachut: Prawie 250 osób przewinęło się łącznie przez cykl Wesołych Biegów Górskich – Jesień 2018. Część startowała regularnie; niektórzy – tylko raz czy dwa. Zdecydowana większość zapowiadała jednak, że na trasę w Starej Miłośnie ma zamiar powrócić – czy to podczas kolejnych zawodów, czy też, żeby sobie pobiegać samemu, już bez rywalizacji.
 
 W sobotę jednak ścigano się jeszcze na poważnie; wprawdzie wyniki czwartej, finałowej rundy, nie wpływały już na układ klasyfikacji generalnej, niemniej – walka była zacięta, jak zwykle. Warunki nie sprzyjały osiąganiu rekordowych wyników – podłoże było trochę zbyt miękkie, niemniej uczestnikom nie sposób było odmówić determinacji podczas zmagań na trasie. Po skończonej rywalizacji zaś nastąpiła dekoracja zwycięzców całego cyklu.

Na kolejne zawody w ramach Wesołych Biegów górskich nie trzeba będzie czekać zbyt długo; już w styczniu rusza bowiem kolejna ich odsłona. Tym razem cykl będzie miał aż sześć rund, zakończy się zaś w marcu. Serdecznie zapraszamy już teraz!

Wyniki rundy finałowej WBG – Jesień 2018: http://www.bgj_2018.team360.pl/rank/se/22/ra

Strona cyklu: http://www.bgj_2018.team360.pl/pl

Zawody wspierali: Urząd Dzielnicy Warszawa-Wesoła, Doktor A

 

 

 

{moscomment}