ZAPISY

Regulamin

Mapa Biegu (orientacyjna)
TRAILER Z ZAPROSZENIEM

Organizator: Prezentujemy medal II-go Nocnego Trailowego Biegu Duchowego w Warszawie jaki otrzymają zawodnicy, którzy ukończą bieg na pełnym dystansie 39 km. Serdecznie zapraszamy do zapisywania się na bieg.

PRZYPOMINAMY: 8 grudnia 2018 o godz. 20:00 wystartuje II Nocny Trailowy Bieg Duchowy w Warszawie. W tym roku trasa podzielona jest na 2 etapy: I Etap (6 km) i II Etap (33 km). Można się zgłosić do udziału na I etap lub oba etapy  (dystans 6km + 33km). W tym roku innej możliwości nie ma :)
Wszyscy uczestnicy startują razem i biegną 6 km tempem spokojnym i spacerowym. Ten etap trasy jest łatwy i przebiega chodnikami oraz ścieżkami pieszymi. Odcinek pierwszy kończy się punktem odżywczym i rozdaniem dyplomów za ukończenie I etapu Biegu dla Niepokalanej.

Etap II – już tylko dla zawodników, którzy zapiszą się na dwa etapy - nabiera tempa :) czyli.. ok 5,0 - 5,5 min/km. Trasa jest fragmentami mocno wymagająca.

W tym roku udział w biegu jest płatny!

Warunkiem uczestnictwa jest dokonanie wpłaty w wysokości co najmniej 20 PLN na Dom Pomocy Społecznej w Niegowie na numer konta: 
54 8931 0003 0000 9553 2040 0001, tytuł przelewu: DAR BIEGACZA.
 

Zakończenie Nocnego Trailowego Biegu Duchowego planowane jest na godzinę ok. 1:30.
 
I Etap (6 km) - Kościół pod wezwaniem św. Jana Kantego, ul. Krasińskiego 31 - Kościół bł. E. Detkensa ul. Dewajtis 3 dystans ok. 6 km

II Etap (33 km) - Kościół bł. E. Detkensa, ul. Dewajtis 3 - Las Bielański ( trudny i dynamiczny trail z obowiązkową czołówką ok. 5km) -  Katedra Warszawsko-Praska pod wezwaniem św. Floriana dystans (ok.10 km) Katedra Warszawsko-Praska pod wezwaniem św. Floriana - Kopiec Powstania Warszawskiego (wbiegamy na Kopiec) - Kościół  św. Kazimierza ul. Chełmska 21a  dystans (ok. 10km), Kościół św. Kazimierza ul. Chełmska 21a - Kościół św. Anny na Krakowskim Przedmieściu 68, dystans ok. 6km.

Na trasie biegu zaplanowane zostały dwa punkty odżywcze: zupa i ciasta :)

Każdy odcinek uczestnicy będą pokonywali w miarę spójną grupą, od której nie należy się w trakcie biegu zbytnio oddalać, żeby się nie zgubić :)

Start poprzedzi Msza Św. w Kościele pod wezwaniem Św. Jana Kantego. Biuro Zawodów zlokalizowane będzie w domu parafialnym, ul. Krasińskiego 31 w godzinach 17:45 – 18:30. 

Bieg będzie odbywał się w godzinach wieczornych i nocnych, zatem konieczne jest posiadanie własnej, sprawnej i dobrze naładowanej czołówki.  Nie będzie pomiaru czasu.

Poniżej prezentujemy orientacyjną mapkę biegu, regulamin oraz krótki trailer zapraszający do udziału w tym niezwykłym wydarzeniu.

Celem Nocnego Trailowego Biegu Duchowego jest Uczczenie Święta Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny, promocja Warszawskich kościołów, ewangelizacja i jak zawsze, popularyzacja biegania jako najprostszej formy ruchu oraz rekreacji ruchowej jako jednego z elementów zdrowego trybu życia :)

Zapraszamy serdecznie wszystkich do udziału w biegu. Wierzących i niewierzących i tych poszukujących :)

HARMONOGRAM WYDARZENIA
17:45 – 18:30  - Biuro zawodów zlokalizowane przy Kościele w domu parafialnym, ul. Krasińskiego 31.
18:30 – Msza Święta Kościół św. Jana Kantego
19:30 - odprawa i rozgrzewka
20:00 – Start Nocnego Trailowego Biegu Duchowego
21:00 – punkt odżywczy (duchowy i spożywczy) Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego, ul. Dewajtis 3
21:30 – drugi etap
23:00 - punkt odżywczy (duchowy i spożywczy) Katedra Warszawsko-Praska Św. Floriana
00:30 – polowy punkt odżywczy z samochodu (duchowy i spożywczy) przy kościele  św. Kazimierza ul. Chełmska 21a
01:30 – dotarcie do Kościoła św. Anny.    
 
 
 
 
 

{moscomment}