Strona zawodów

Igor Błachut: Doczekaliśmy się rekordu! Chłodne powietrze najwyraźniej nie przeszkadzało w uzyskiwaniu dobrych rezultatów, bo tych zanotowaliśmy podczas trzeciej rundy Wesołych Biegów Górskich – Jesień 2018 bardzo wiele, ale wyróżniały się dwa. Norbert Świerczyński pokonał dwukilometrową pętlę w Starej Miłośnie w czasie 7 minut i 33 sekundy, co jest trzecim wynikiem w historii organizowanych tutaj biegów. Ale jeszcze lepszy rezultat zanotował Kamil Młynarz; zawodnik SKB Kraśnik/biegciagly.cba.pl wygrał bieg na dystansie 10 kilometrów ze znakomitym czasem 37 minut i 17 sekund, poprawiając poprzedni rekord (należący do Piotra Parfianowicza) aż o 32 sekundy!

Kapitalny wynik pozwolił, oczywiście, wygrać Kamilowi klasyfikację całego jesiennego cyklu. Wygraną na swoim dystansie już wcześniej zapewnił sobie Norbert.

Na pozostałych dystansach rywalizacja także przyniosła dobre wyniki; zwycięzcy, ale także inni uczestnicy cyklu, będą mogli wspólnie świętować odbiór trofeów po finałowej rundzie WBGJ-2018. Ta odbędzie się już w najbliższą sobotę, 24 listopada. Wyniki rywalizacji nie będą się wliczały do klasyfikacji generalnej, ale przecież pobiegać będzie można i tak…

Tryumfatorzy cyklu  Wesołych Biegów Górskich – Jesień 2018:
2 km: Gizela Grabińska, Norbert Świerczyński
6 km: Anna Szewczykowska, Paweł Zakowicz
10 km: Karolina Lewandowska, Kamil Młynarz
NW 2 km: Sylwia Rejmentowska, Krzysztof Matyszczak
NW 6 km: Małgorzata Puszkarska, Adam Klimczak

Wyniki III rundy WBG – Jesień 2018: http://www.bgj_2018.team360.pl/rank/se/21/ra

Strona cyklu: http://www.bgj_2018.team360.pl/pl

Zawody wspierają: Urząd Dzielnicy Warszawa-Wesoła, Doktor A
 
 
   

 
{moscomment}