Strona Fundacji

Marcin Rychta: Był taki Półmaraton – Debiut, Półmaraton Jata 21 serc, który w sercach wielu biegaczy na pewno  ma szansę na zajęcie stałego „kącika” :)

Miejsce akcji: Łuków, czas akcji: 7 października 2018. Tzw „Zielona połówka” po leśnych terenach Ziemi Łukowskiej, której perłą i ozdobą jest Rezerwat Jata. 100 % tlenu na trasie i 100% poświęcenia Organizatorów, by Goście poczuli się jak u siebie – swojsko, dobrze i bezpiecznie. 

Frekwencja: 113 na starcie / 113 na mecie „Nazwiska” Choćby Jakub Nowak (I OPEN Mężczyźni/czas: 01.11.16) czy Izabela Trzaskalska (I OPEN Kobiety/czas: 01.29.09)

Poza zwycięzcami w długim szeregu „I Liga” krajowych i lokalnych miłośników biegania, którzy walczyli o pulę nagród w budżecie ponad 8,000.

Wydarzenie zorganizowane przez "Fundację Cegiełkowo Pasja i Pomoc" i działającą w jej ramach charytatywną grupę biegową Biegacze Pomagacze. Bieg z wymiarem charytatywnym:

Starter podał Jakub Korycki: Podopieczny Fundacji, na rzecz którego przekazano 50% wpisowego. Bieg, o ile II edycja będzie możliwa – na pewno do polecenia :)
 
 
{moscomment}