Jakub Nowak: Bieg Wdzięczności to impreza biegowa, która jest stałym elementem cyklu biegowego jakim jest PucharKróla.28.10.2018, odbędzie się już kolejna edycja biegu, tym bardziej wyjątkowa, że przypadająca w stulecie odzyskania przez Polskę niepodległości. Bieg Wdzięczności skierowany jest do wszystkich gdyż w programie przewidziane są:

- biegi dla dzieci
- marsz nornic walking na dystansie 5km
- bieg na dystansie 5km.

Tym co decyduje o wyjątkowości naszego biegu to wyjątkowe miejsce w którym się odbywa, a jest nim kampus główny Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego. Wszystkim tym, którzy jeszcze nie mieli okazji poznać tego terenu polecamy wziąć udział w biegu, aby odkryli tę zieloną wyspę w środku Warszawy. Cały bieg rozgrywany jest po terenach zielonych, o nawierzchni trawiastej.

Wyjątkowość tegorocznej edycji polega na patriotycznym charakterze biegu. Tegoroczna edycja biegu nawiązuje do 11.11.1918 i przyjazdu Marszałka Piłsudskiego do Warszawy. W tym roku zarówno koszulki biegowe i jak i medale, które będą oczekiwały na wszystkich zawodników na mecie nawiązują do tych właśnie wydarzeń.

W pakiecie startowym każdy uczestnik biegu na dystansie 5km i marszu nornic walking otrzyma:
- pamiątkowy medal
- pamiątkową koszulkę
- posiłek regeneracyjny
- wodę

Zachęcamy biegaczy z całej Polski do wspólnego startu w biegu, aby było nas jak najwięcej, byśmy razem sportowo uczcili stulecie odzyskania przez Polskę niepodległości. Przypominamy również, że dla tych biegaczy, którzy wystartowali w co najmniej dwóch biegach z całego cyklu Pucharu Króla, czekają wyróżnienia w kategoriach wiekowych a dla najlepszych atrakcyjne nagrody.

Do zobaczenia 28 października na SGGW!
 
  
 

{moscomment}