Fotorelacja (fot. Dorota i Wojciech Szota)  
Galeria cz. 1 - Galeria cz. 3
  FILM

Wyniki
Strona na FB

dads day 2018 118
Dad’s Day czyli Bieg z Tatą i Bieg Super Taty odbyły się 24 czerwca w niedzielę w Warszawie, na terenie OSiR Praga-Południe. Prognozy pogody na ten dzień wyglądały raczej niezachęcająco, ale okazało się, że jest sporo odważnych, których deszcz i słota nie przeraziły. Oni na pewno nie pożałowali, że wzięli udział w imprezie.

Organizator przygotował mnóstwo atrakcji dla dzieciaków, zarówno na zewnątrz ośrodka, jak i na hali sportowej. Odbyły się oba zaplanowane biegi, choć z minimalnym opóźnieniem – w przerwie między ulewami :) Była profesjonalna rozgrzewka, piękne medale i okolicznościowe koszulki z logo biegu, a na mecie mnóstwo bananów i napojów regeneracyjnych. W ośrodku można było zjeść coś smacznego z grilla a na deser skosztować lodów serwowanych przez firmę Vivus będącą jednym ze sponsorów biegu. Panie też mogły startować!

W biegu Super Taty na dystansie 5 km najszybszy był Daniel Żochowski z czasem 15:43. Wśród kobiet triumfowała Eliza Florczak z wynikiem 21:10.

Taka pogoda to wielkie wyzwanie dla organizatora, który przyszykował wiele atrakcji  na rodzinny piknik, zwłaszcza, że niektóre z nich, szczególnie te plenerowe, niestety nie mogły się odbyć .  Czekały tory samochodowe i rozmaite dmuchańce. Wszystko możecie obejrzeć w naszych galeriach zdjęć i niebawem na filmie.

Za rok kolejna edycja, mamy nadzieję, że przy lepszej pogodzie :) choć tej mimo kapryśnej aury niczego nie brakowało.
 
 Fotorelacja
(fot. Dorota i Wojciech Szota)