Strona na FACEBOOK

W piątek 8 czerwca o godz. 10:00 ruszy Letnia Strefa Rekreacji przy Moście J. Poniatowskiego z bezpłatnymi boiskami do siatkówki plażowej i boiskiem do beach soccera, a już w sobotę  9 czerwca zapraszamy na treningi street workoutu i bubble football.

W Letniej Strefie Rekreacji popularnie zwanej „Poniatówką” wiele zmieniło się od ubiegłego roku. Stołeczne Centrum Sportu zebrało opinie mieszkańców i postanowiło zwiększyć liczbę boisk do piłki siatkowej oraz dodatkowo w roku mundialu na stałe przygotowało boisko do bech soccer’a. Boiska są bezpłatne, obowiązuje jedynie elektroniczny system rezerwacji.

Przez cały sezon funkcjonowania Letniej Strefy Rekreacji, zapraszamy w każdą sobotę w godz. 12.00 – 13.00 na bezpłatne, otwarte treningi street workoutu przygotowane przez Ghetto Workout Poland.

W czwartki począwszy od 14 czerwca, w godz. 19.00 – 20.00 zapraszamy na boisko do beach soccera na bezpłatne treningi bubble football organizowane we współpracy z GmoodsBall.

W związku z rozpoczęciem Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej Russia 2018 zapraszamy 17 czerwca w godz. 11.00 – 14.00, dzieci w wieku 5-13 lat, wraz z rodzicami, na imprezę „Polska Będzie Mistrzem Świata!”. Będziemy uczyć się okrzyków dopingujących piłkarzy, tańca z pomponami z dużym jednorożcem, skoków na giga-skakance i wielkiej pompowanej dętce. Ponadto będzie można zobaczyć zabawne występy cyrkowe w strojach reprezentacji  narodowej oraz wziąć udział w grach i zabawach związanych z mistrzostwami w piłce nożnej.

W lipcu w Letniej Strefie Rekreacji wystartują również cykliczne, bezpłatne treningi realizowane we współpracy z organizatorem RUNMAGEDDON oraz Warsaw Eagels. Stołeczne Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA ponownie będzie areną Mistrzostw Polski w plażowej piłce ręcznej (7-8 lipca). Ponadto planowane są liczne imprezy dla dzieci i dorosłych zapraszamy do śledzenia naszej strony i polubienia naszego profilu na facebooku @letniastrefarekreacji .

Organizatorem Letniej Strefie Rekreacji przy Moście J.Poniatowskiego (ul. Wybrzeże Szczecińskie) jest Prezydent m.st.Warszawy oraz Stołeczne Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA.
 
 
 
{moscomment}