Fotorelacja z konferencji prasowej
(fot. Dorota Świderska, Wojciech Szota)


Dzisiaj w południe redakcja portalu Maratończyk.PL uczestniczyła w konferencji poświęconej prezentacji limitowanej wersji jednego z najważniejszych modeli biegowych w historii marki Asics: GEL-NIMBUS 20. Prezentacja odbyła się w Warszawie na ostatnim piętrze ekskluzywnego domu handlowegop VITKAC. Więcej o konferencji i premierze można poczytać tutaj.

Podczas  dzisiejszego wydarzenia mieliśmy okazję spotkać osobistości z biegowego świata. Długie i ciekawe  rozmowy odbyliśmy między innymi z nowym ambasadorem marki Asics. Został nim w ostatnich dniach, zwycięzca wrześniowego Maratonu Warszawskiego - Błażej Brzeziński. Na spotkaniu była obecna także żona Błażeja- Aleksandra Brzezińska. Zaledwie dwa dni temu Ola została brązową medalistką Halowych Mistrzostw Polski w biegu na 3000 metrów w Toruniu! Specjalnym towarzyszem naszej rozmowy był Tomasz Oświeciński. Niebawem zaprezentujemy Wam nasze wywiady :)

Nowy ambasador Yareda Shegumo nie dał nam szansy na rozmowę. Zaraz po części oficjalnej wyszedł – może na trening? :) bo niedługo (podczas Orlen Warsaw Marathon) zamierza powalczyć o minimum na Mistrzostwa Europy w Berlinie. Trzymamy kciuki choć Yared wspominał, że jest spóźniony w treningach o trzy tygodnie ze względu na kłopoty zdrowotne. Planuje nadrobić :)

Nową ambasadorką została także Joanna Jabłczyńska.

Długą i ciekawą rozmowę odbyliśmy podczas bankietu z Jurkiem Skarżyńskim, który był kolejnym wspaniałym gościem dzisiejszego spotkania.

Z tarasu przy restauracji roztaczał się ciekawy widok na dachy Warszawy :)

Tymczasem prezentujemy garść ciekawych zdjęć z konferencji :)

Fotorelacja z konferencji prasowej
(fot. Dorota Świderska, Wojciech Szota)

 

 

 

{moscomment}