Wielu z Was zapewne pamięta jak jeszcze niedawno w imprezach biegowych zwłaszcza warszawskich zwyciężała Emilia Rybi. Dziś wraz ze swoim mężem zajmuje się odnową biologiczną. Oto ich krótka oferta dla biegaczy.
Emilia (Rybi) i Maciej Zielińscy: Mając bogate doświadczenie w sporcie wyczynowym wiemy, jak ważną rolę w procesie treningowym odgrywa odnowa biologiczna. Dlatego proponujemy Państwu masaż, który jest najlepszym środkiem do rozluźnienia nadmiernie napiętych mięśni i przywrócenia równowagi nerwowo - mięśniowej.  Wielu biegaczy uskarża się na ból w odcinku lędźwiowo - krzyżowym kręgosłupa, promieniującym często do nóg. Jest on wynikiem ucisku osiowego na kręgosłup (ubijanie się krążków międzykręgowych). Odpowiedni masaż  powoduje rozluźnienie struktur przykręgosłupowych - odblokowanie ucisku na nerwy.

Jesteśmy byłymi sportowcami. Wiele lat wyczynowo trenowaliśmy wioślarstwo. Wielokrotnie zdobywaliśmy medale Mistrzostw Polski Juniorów, Młodzieżowców i Seniorów. Bardzo ważną rolę w przygotowaniu kondycyjnym wioślarza odgrywa trening biegowy, dlatego dużo biegaliśmy i startowaliśmy w biegach ulicznych. Emilia równolegle zaczęła trenować biegi długodystansowe, w klubie Legia Warszawa, pod okiem trenera Jana Marchewki. Oto jej najlepsze wyniki:

10 km - 39:06
Półmaraton - 1:27:14
Maraton - 3:06:27  (Warszawa 2005r)

Dlatego nasze zabiegi kierujemy właśnie do Was, czyli ludzi aktywnych.

Proponujemy masaże:

Ø    Sportowe
Ø    Lecznicze
Ø    Relaksujące
Ø    Wyszczuplające i inne 

Cena:

30 min - 50 zł
60 min - 80 zł
90 min - 100 zł

Na hasło „maratończyk.pl" - zniżka 10% !!!

Nasz gabinet znajduje się na Saskiej Kępie w Warszawie:
Al. Stanów Zjednoczonych 26 a
Fitness Club Olimpia (I piętro / dawny pawilon "Latawiec")
Tel. 608 323 344
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.bodyrelax.waw.pl

 

z poważaniem
Emilia i Maciej Zielińscy