Fotorelacja (fot. Radosław Wypych)

Wyniki
Strona imprezy
Strona wydarzenia na FB

Radosław Wypych: W niedzielę 20-go sierpnia odbył się 4 bieg z cyklu "Puchar Króla Jana III Sobieskiego" w warszawskim Wilanowie.

Do tej pory, w poprzednich edycjach  zawodnicy ścigali się w upale i kurzu. Tym razem uczestnicy startowali w potokach deszczu, trasie pełnej błota i kałuż. Na szczęście temperatura była na tyle wysoka , że nie odczuwało się zimna. Organizator biegu, Kuba Nowak powiedział, że pierwszy raz podczas organizowanych przez niego imprez tak deszcz pada podczas zawodów. Do tej pory miał więcej szczęście, jeśli padało to przed lub po biegu.

Jednak aura nie odstraszyła biegaczy. Zawody ukończyło 147 osób. Zwyciężył Tomasz Lipiec z czasem 00:16:59. Wśród kobiet najlepsza była Ela Peret z czasem 00:19:28.

Ale na największe uznanie zasługują najmłodsi. Ponad dwudziestka dzieciaków wzięła udział w zawodach, startując w wyjątkowo trudnych warunkach. Słodkości przygotowane przez organizatora poza medalem były dla nich główną nagrodą :).

 A na koniec i chyba w najtrudniejszych warunkach, przy ciągle padającym deszczu, na  rozmoczonej i rozbieganej trasie wystartowało ok.100 uczestników Nordic Walking.

Następny, ostatni bieg z cyklu puchar króla 2017 a zarazem finałowy odbędzie się 10 września.


 
Fotorelacja (fot. Radosław Wypych)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

{moscomment}