Jurek Natkański
11.06.2010: Zespół trzech - Jurek, Jarek, Piotr rano z tzw. obozu 2,5 poręczuje w kierunku obozu 3 do 6 700 m i znajduje platformę ze śladami starych namiotów, tj. lodową warstwę sprasowanych namiotów grubości 1 m. Schodzą do obozu 2,5. Od południa do 19-ej duży opad śniegu gr. 40cm. Decydują o przeniesieniu namiotu do obozu 3. Po 1,5 godziny wspinaczki następuje 3 godzinne umocowywanie namiotu na platformie, co nie jest łatwe, bo namiot jest większy i częściowo wisi nad luftem - trzeba przeprowadzić poręczówkę przez namiot by nie wychodzić na żywca. Nagrodą jest widok cywilizacji tj. jakiś świateł w dnie doliny - być może auto w Bardumal Bridge. Zespół 4ch tj. Artur, Kaziu, Rafał, Jacek przemieszcza się z obozu 1 do obozu 2.

12.06.2010:
Rano Jarek i Jurek poręczują ok. 250 m do góry z ostatniej liny którą mieli i z odcinków powycinanych ze starych poręczówek, znajdując lepsze miejsce na namiot. Jednocześnie dochodzi zespół Artura, który w nocy wyszedł z obozu 2. Czeka ich ciężka noc w 4 osoby w zawieszonym namiocie.  

Jurek schodzi prosto do bazy, Jarek i Piotr nocują w obozie2. Standartowy opad śniegu w południe.

13.06.2010: Zespół 4-ch, ale bez Jacka tj.Artur, Kaziu, Rafał  przenosi namiot na miejsce tzw. prawdziwej trójki tj. 6 800 m. Jacek schodzi do 2-ki i razem z Piotrem i Jarkiem idą do bazy.

W bazie prawdziwa wiosna - jak to miło przeżywać wiosnę dwukrotnie w ciągu roku -zazieleniły się łąki, mnóstwo  nowych nieznanych kwiatów, brzęczenie owadów, nagrzane kamienie wyraźnie cieplejsze noce - jest naprawdę cudownie.

Podobno  na froncie kuchennym kolejny kryzys - mimo tego że Krasula została zarżnięta i doniesiono z dołu orzechy i suszone morele żarcie podobno nadal jest podłe.  

To że dziś w niedzielę skończyły się rano przy śniadaniu cornfleksy to już naprawdę skandal!

Tak naprawdę to jest wyżerka - jeszcze wczoraj na śniadanie w tzw. obozie 3 starym mieliśmy na śniadanie małą puszkę pasztetu podlaskiego na trzech a na obiad menażkę Słodkie Chwile. Mam wrażenie że na takim 5 dniowym wyjściu traci się ok.6 kg - jest to chyba najefektywniejszy program odchudzający.

{moscomment}